S O S... Acemiyim ve azimliyim lütfen yardım edin.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Acemi tarafından 3 Aralık 2004 başlatılmıştır.

1. Acemi

Acemi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    30
    Yer:
    İzmir
    :( Arkadaşlar yaşım 31 fakat 25 - 26 yaşında gösteriyorum vücut sağlığım çok iyi bugüne kadar çok çeşitli sporla uğraştım buzhokeyinden tutunda profesyonel anlamda Judo'ya kadar, vücudum fena sayılmaz bir alt yapı var sayılır, boyum 1.85 kilom 90 ve yağ oranım sadece göbek üzerinde olmakla beraber yok denecek kadar az, ben 2 aydır kendi çapımda vücut geliştirmeye başladım fakat bir program istiyorum bu siteyi devamlı takip ediyorum fakat terimleri bilmediğim için bir şey anlamıyorum, lütfen yardım edin inanın çok hevesliyim.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Selam! siteye Hoshgeldin! nasil bir program istiyorsun ? evde yapmak icin mi yoksa center´demi ? Aslinda terimlerin ismi ve resimleri ile programlar neredeyse hazir Deli333 ile beraber yapmistik....

3. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    arkadaş yaramı deşti hareketler hep ingilizce bşey anlamıyom alıştık türkceye zor oluyo sitelerde hareket arıyom sonra aman cabuk bitirin resimliyide rahatlıyalım kolay gelsin

4. Coleman

Coleman Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    istanbul
    habib sitemiz bb geniş kapsamlı olup pek yakında hizmette girecek

5. Acemi

Acemi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    30
    Yer:
    İzmir
    Teşekkürler Despo, bulunduğum yerde kısıtlıda olsa bir salon mevcut, salonda 1 bench press makinası, 1 kombine makine, koşu bandı, bisiklet ve çeşitli ebatlarda ağırlık,dambıl ve barlar mevcut.Daha öncede söylediğim gibi oturmuş bir vücudum var ben daha bir hacim ve şekil istiyorum yardımlarını bekliyorum.

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    acıklamalı olarak hareketlerı ogrenmek ıstersen zulkuf turan ısımlı antrenorun kıtabı var.

Sayfayı Paylaş