Sırt arka kol incelmesi için

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve deyliss tarafından 24 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. deyliss

deyliss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba spora baslayalı 1bucuk ay oluyo malum internette biseyler arastırırken bu forumu gördüm konu baslıklarına göz attım cok ilgimi cekti simdi size bi sorum olucak
    Ben 1 bucuk ay önce spor salonuna basladım 15 kilo gibibir kilo vermiştim bu yüzden vücudum hiç sıkı değil sıkılaşmak için başladım salona yaşım 17 boyum 168 kilom 49 zayıfım kilo olarak ama hiç sıkı değilim ilk 3 hafta beslenmeme cok dikkat ettim kollarımda sırtımda büyük bi selilde incelme küçülme oldu tam istediğim gibi sıkılaşöaya başladı ama ben etrafımdakilerin lafına gaza gelip abur cunur yemeye bailadım tekrar ve ağırlık çalışmaya devam ettim şuan kilomda 1 kilo artış var ama sırtım kollarım sanki çok kalınlaşmış gibi gözüküyo fazla yemeye başladığım için sanırım kalınlaştılar. Bayram sebebiyle 4 gün spora gidemicem tatile gidicem 4 gün sabah akşam yarım saat koşu ve bol bol yüzmeyle kardiyo antremanı yapsam ama ağırlık çalışamıycam tekrar bi gerileme yaşar mıyım arka kolumdan sırtımdan çıkk rahatsızım çok yağlı bi görüntü var salona geri döndüğümde kardiyo ne kadar yapmalıyım normalde hiç yapmıyodum biraz uzun oldj ama lütfen bilgili kisiler yorum yapabilir mi yardımcı olabilir misiniz

Sayfayı Paylaş