Sırtımla ilgili sorun

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ArifCem tarafından 28 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ArifCem

ArifCem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    C5F05D44-5C51-45EE-9C7E-A352A730931C.jpeg arkadaşlar sırtımda bu bahsedeceğim olay sanırım bir genetik olay ama benim için problem. Başlıyorum. Şimdi ben baya bir önceden evde çalışıyordum. Mekik, şınav, barfiks...vs. Bunlarla baya bir ilgilendim evde. Artık salondayım 8 ay oldu salon sürecim ve şunu farkettim. Kanat bölgemin bitiş kısmı yani koltukaltı bölgesi arka omuz veya teres major diye adlandırılan yer hiç sevmediğim bir şekilde üçgenliğimi bozuyor. Sizce bunu nasıl düzeltebilirim. Kürek kemikleri ile ilgili bir sorun mu acaba ?

2. Ömer Alken

Ömer Alken Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Kardeşim emin değilim ama sırt genetiğin iyi gibi.Bence dert etme bunu,sırtına koyabileceğin çok kas var.Biraz daha yağ yakıp kas kütleni arttırınca çok daha iyi bir görüntü elde edersin.Bunun dışında dikey çekiş hareketlerini azaltıp yatay çekişleri arttırabilirsin.

3. Çağrı Günen

Çağrı Günen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ordu
    Buradan gördüğüm kadarıyla yağ oranın 19 20 civarı gibi.Yağ oranını düşürmeden sırt bölgene kesin bir tahmin yürütülmesi saçma olur fakar arkadaşın dediği gibi genetiğin güzel gibi duruyor.Önce yağ oranını düşür ondan sonra anlarsın zaten sırtında ne olup bittiğini.:)

Sayfayı Paylaş