Sınav ile Vg beraber gider mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rockman52 tarafından 27 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. rockman52

rockman52 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    Bu sene sınava tekrar hazırlanıyorum hedef tıp acaba Vg'ye başlasam ikisini beraber götürebilir miyim? Antrenmanlarda çok yorulup ders yaparken zorlanır mıyım şimdiden teşekkürler.

2. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Tam tersi motivasyonun ve disiplinin artar diye düşünüyorum..

Bu seneki Lys Türkiye de yanlış hatırlamıyorsam ilk 3 e giren ya da 1. olan arkadaş haftanın 3-4 günü düzenl olarak spor salonuna gittiğini ve spor yaptığını söylemişti tv deki röpörtajında..

Yani iş sende bitiyor , günde yapacağın 1 saatlik spor senin derslerini etkilemez.

3. ''KaaN''

''KaaN'' Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu sene sınava tekrar hazırlanıyorum etkilermi bilmiyorum ama ben devam edicem vg'ye umarım etkilemez

4. rockman52

rockman52 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    çok yorgun oluyor musun eve gelince?

5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yorgunluk fazla oluyorsa, uyku hali çöküp ders çalışmanı engelliyorsa dersini çalış spora ara ver. Ama yok idare ediyorum ikisinide dersen sağlam kafa sağlam vücutta bulunur :)

6. brtysl

brtysl Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kardeşim tıp fakültesini okuyan biri olarak sana tavsiyem bu planını biraz ertelemen gerektiği olur.tamam spor iyi güzel dinçlik sağlar motivasyon kaynagıdır vs ama eger iyi bir tıp fakültesini kazanmak istiyorsan günde 1 saatini ayıracak vaktin olmayacaktır çalışma tempondan ötürü.ben çok değil düzenli çalıştım hikayelerine de sakın inanma.bu iş oturup çalışma işidir.tabiki boş vaktin olacaktır ama bunu da spor salonuna gidip gelmeyle harcamak en son tercih olmalı bence.takıldığın bi konu olursa özelden sorabilirsin bu konuyla alakalı.

rockman52 bunu beğendi.
  7. ''KaaN''

''KaaN'' Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yok bir sure sonra vucut alısıyor oyle yataklara dusucek kadar yorulmuyorum ..

8. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Tıp istiyorsan yürümez VG sadece 1 saat antrenman yaparak olmuyor bunun önü arkası beslenmesi var uykusu var hepsine dikkat etmek gerek

9. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    haftada kendine ( sadece idmanlar için) 4 gün ayırırsan.Birlikte gider,ancak diğer arkadaşalrında belirttiği gibi dinlenme,beslenme v.s durumarıda hesaba katarak eğer zaman ayırırım diyor isen bence sorun olmaz.Sonuçta çalışan insanlarda spor yapıyor.

Sayfayı Paylaş