Sıfırın da altından fitnessa başlamak.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Bodici27 tarafından 23 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bodici27

Bodici27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar, hani herkes nasıl 1., 2. Seviye vücudunu 4.5. Üçgen vücut vs yapmak istiyorsa ben de vücudumu -1 dem herkesin olduğu seviyeye 1 e 2 ye getirmek istiyorum vücudum o kadar kötü ki kuzenim bile benle dalga geçmeye başladı, moralim çok bozuldu ama kafama tak etti. Daha önce 1-2 kere heveslendim ama 1 hafta spora devam edebildim çünkü bilmiyordum, bana destek olan ve yönlendiren kimse yoktu. Uzun lafın kısası ben kilo alıp vücudumu geliştirmek istiyorum, 17 yaşında 180 boy 57 kiloyum, ağırsağlamın 5x5 programına başlayacaktım ki buradaki veya diğer forumlardaki yorumları gördük işe yaramıyormuş ve ondan da umudum kesildi, buradan araştırdım program ama bilgim sıfır olduğu için anlamadım ve de spor sırasında kilo da almak istiyorum. Bana hem vücudumu geliştirebilecek hem de kilo almama katkı sağlayacak bir program önerir misiniz? Ağırsağlamın 5x5 programı güç verirmiş, ben daha önce 1 hafta spor yaparken gücüm yetmiyordu 20 kez tekrar 2 set yapacaksam 2. Set gelmiyordu, 5x5 de güç verir ve setleri daha kolay daha verimli yapmama katkı sağlar diye düşündüm ve okudum programa başlamadan önce bunu yapmamı önerir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim, gerçekten vücudum o kadar kötü ki ben bile utanıyorum evde tek başıma bile atletsin yatıp dolanamıyorum.

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle selamlar, sitenin yeni başlayanlar bölümünden bilgi edinebilirsin burada o kadar bilgi var ki farklı bilgiler veremiyoruz bu yüzden de forumun aktifliği bile düşmüş durumda, öncelikle program olarak evet 5x5 ile başlayabilirsin sana uyan her programla istediğin hareketle bu spora başlayabilirsin fakat hareketlerin forumunu düzgün yapmaya özen göstermelisin yoksa sakatlık kaçınılmazdır. Motivasyon konusuna gelince öncelikle kimse ana karnından 50cm kolla çıkmıyor bunu sende biliyorsun bu spor sabır sporudur çok değil 2 ay sonra bazı şeyler oturmaya başlayacaktır. Asla pes etme sabret yapıcaksın, bunca insan yapıyorsa sen bu yaşında daha fazlasını yapabilirsin biraz gayret.

Bodici27 bunu beğendi.
  3. Bodici27

Bodici27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür ederim, forumu üye olmadan önce az çok takip ediyordum ama kendi vücuduma ve kilo alamama soruma cevap bulamadım kendime de inanmadım açıkçası, teşekkür ederim inşallah ben de aranıza katılacağım.

4. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    https://www.agirsaglam.com/bulk-donemi/ kilo alman kalorine yani gün içinde ne yediğine bağlıdır aslında bakarsan burada ve ağırsağlam da gerekli olan bilgilerin hepsi var sadece okuman gerek.

Bodici27 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş