sıcaktan kilo verme sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmet377 tarafından 6 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ahmet377

ahmet377 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    sayın abilerim 52 den 80 kiloya sporla çıkmış biri olarak kilomu koruyamıyorum , sıcaktan aşırı terlediğim için fazla yediğim halde kilo veriyorum napmam lazım

2. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Sıcaktan ancak su kaybedersin. Makro dokuya sıcağın belirgin etkisi olmaz. Ama başına kalan şey hepimizin başına geliyor, ben de ciddi su kaybediyorum şu ara. Bol bol su ve yaz meyvesi tüketmek lazım.

3. Dragon Emperor

Dragon Emperor Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Yeterince tükettiğini eminsen günde 2.5 3 litre kadar su tüket ki kaybettiğini telafi edebilirsin

4. MrDiyar

MrDiyar Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    DIYAROV ALMAZ
    Benzer kilolardan aynı kiloya ulaşmışız her neyse ben günde rahat 6-7 litre su tüketen biri olarak evin içinde bile kilo kaybediyorum sürekli su eksiliyor vücuttan o yüzden bulkları kışın yapıyoruz ya zaten(tabiki tek sebep bu değil),bol bol mineralli kaynak suyu tüketmen yararına olacaktır.

5. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    MrDiyar'ın dediği gibi kaynak suyu işe yarar mineralleri geri kazanmak için, ayran işe yarar, powerade işe yarar. Ama makrolara etkisi yok terleyip su kaybetmenin, mikrolara mineral bazında etkisi var kilo alıp veriminde ben etkisini şahsen görmedim iki ayda 7-8 kilo aldım.

MrDiyar bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş