Sıçrama arttırmak için antrenman

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BilgeKağan tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BilgeKağan

BilgeKağan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, basketbol oyuncusuyum, fakat boyum yaşıtlarıma göre uzun olmasına rağmen sıçramam kötü. Yaşım 15, Lise 1'e geçtim. Boyum 183, Kilom 65. Standart potanın panyesine bile zor değiyorum. 3 defa denesem 1'inde falan parmak ucuyla değiyorum. Anlayacağınız yükseğe sıçrayamıyorum. Nasıl bir program uygularsam iyi bir sonuca ulaşırım? ir 10 cm daha yükseğe sıçramak için ne kadar süre geçmeli mesela? Air Alert uygulamayı düşünmüyorum çünkü uygulayanlar hep sakatlanmış. Daha önce sıçrama üzerine antrenman yapmış biri varsa ne kadar sürede hangi antrenmanlar ile sıçramamı ne kadar arttırabileceğimizi söylerse örnek almam açısından iyi olur. Vücut geliştirme salonuna sırf bacak kaslarımı geliştirmek için gitmek istemiyorum. Maddi olarak sıkıntıdayım.

2. marjiinalego

marjiinalego Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Dostum izledin mi izlemedin mi bilmiyorum ama ege fitness ın bu konuda sana göre bir videosu var ben izlemedim merakım olmadıgı ıcın ama baslıgı bile cuk oturmus zıplamanı 10 cm daha arttır diye aratırsan bulabilirsin bir bak istersen ona
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Şubat 2019 ---

3. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    bir kere ayak bileğine takılan 10 kiloluk ağırlıklar var; onlardan alıp öyle basketbol oynamalısın bir süre; efes altyapısında filan hep denenen bir sistem.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Şubat 2019 ---
    ağırlıklar kum; kum ağırlık; decathlon da var.

Sayfayı Paylaş