Süt

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ferodulger tarafından 10 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Ya ben başka bir sitede daha okudum süt akşam yatmadan önce için büyüme hormonun salgılanmasını arttıyor diyo burdada yatmadan önce içmek büyüme hormonunu durduruyo diyo ben hangisine inanıyım şimdi:

Ayrıca sütün kanser yaptığı yanlış sütü kanserli bir insan içerse kanser hücrelerini arttııyor bunu savaş ay söyledi oda kanser olduğunda süt içme demişler...

2. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Herşeyin fazlasi zarar günlük 1-1.5litre sütten zarar gelmez,yatmadan hemen önce süt içmek yerine 1-2saat önce içsen daha sağlikli olacaktir.Yatmadan hemen önce içsende zarari olacağini düşünmüyorum ama sağlik için yatmadan 1-2saat öncesi içsen daha yararli olacaği düşüncesindeyim.
    Neden 1-2saat önce diye soracak olarsan
    Biliyorsunuz sütün içinde laktoz ya da şekeri vücudumuz tam olarak sindiremez. Dolayısıyla laktoz denilen madde vücutta gaz yapar. Yatmadan önce içilen sütün yaratacağı gazla uyumak bence daha zordur. Eğer kişinin gaz sorunu yoksa kişi süt içebilir.
    Öyle bir probleminiz yoksa ayni yarari yatmadan öncede verir 1-2 saat öncede ayni yarari verecektir

3. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    aynen en iisi 1-2 saat önce içmek. yatarken midenin boş olması lazım ki vücut daha rahat büyüme hormonu salgılayabilsin sindirimle uraşmak yerine

Son düzenleme: 15 Şubat 2011
  4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sana evap vermeye değmez:) git araştır cevabı buraya koy faydan olur.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/growth-hormone-ve-kalsiyum-eli-t19871.html

bır kısmı gh yı yavaslatır dıyor bırı bılmıyor bende dıyorumkı akşam ıcme sabah ıcın sutu ve sutu dıyorkı bılım adamları 0.5 lt den afzla ıcmeyın fazlası demır eksıklıfı ve baska sorunalr ortaya cıkarıyor googlede sutun zararları yaz zaten çıkıyor bol sutun ayrardan cok zararı olur herseyın bır dengesı vardır ıcmek sıtıyorsanız ıcın ben ayrdımcı olmaya calısıyorum burda polemık yaratmasın bazı çok bilmişler iyi forumlar.

5. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede günde 3 veya 4 su bardağı içmek kafidir fazlası zarar

6. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    cabarov biraz uslubuna dikkat edersen sevinirim,çok bilmiş ne demek,o senin yanlış algılaman...
    burada tecrübelerimizi bilgilerimizi paylaşıyoruz,kasmaya gerek yok,ayrıca internetteki her bilginin doğruluğuda ayrı bir tartışma konusu...
    sen az iç ben çok ikimizde böyle mutluysak sorun yok;)

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kırdımsa sızı kusura bakmayın.

saydam bunu beğendi.
  8. fsmy

fsmy Üye