Süt içmek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve bodyus tarafından 26 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bodyus

bodyus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba yaşım 16, spora gidiyorum gece yatmadan önce süt içerim her zaman sorum spordan geldikten sonra yatıyorum süt içiyorum bir sorun olur mu ayrıca sütü sıcak içiyorum bir sorun olur mu bu yazıda ılık için demişler gece yatmadan önce süt içmek
    Şimdiden teşekkürler.

2. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Spor yapsanda yapmasanda gece süt içilmesi kadar faydalı birşey yok. Tavsiye ederim. Hele sen 16 yaşında olmana rağmen. İçmen gerekir. Çünkü kemik gelişimi devam ediyor sende. Ilık sıcak yazın soğuk farketmez bence. Hoşuna nasıl gidiyorsa öyle iç. Ben mesela bimin dost marka sütünü tüketiyorum. Yarım yağlı olandan. Bende gaz yapmıyor. Ama diğerleri. Mahvediyor beni nedense!!!

bodyus bunu beğendi.
  3. bodyus

bodyus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım , teşekkür ederim :)

4. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Ömrün boyunca süt iç, etrafındakilere de içir. Ben doğduğum günden beri süt içerim :) . Yaş 50 ama kemik yaşım 35. 1 tek çürük veya hasarlı dişim yok (sadece 2 adet 20 lik dişi çektirmek zorunda kaldım), ve bu yaşta vg yapıyorum. Bunu da büyük ölçüde süte bağlıyorum. Antreman günlerinde proteini sütle alırım. Ayrıca antremanda susarsam mutlaka 250 cc. gibi süt sonra su içerim. Yağlı veya yarım yağlı fark etmez.
    Çok içersen belki biraz gaz yapar ama çok önemli değil, salla gitsin :)

bodyus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş