Resimli- Nasıl Bir Yol İzlemeliyim ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve karakurali tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. karakurali

karakurali Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    6 Haftadır düzenli spor yapıyorum. Spor salonlarına bir türlü alışamadım. Sizce evde yapabileceğim hangi egzersizleri yapmalıyım. Ağırlık mı çalışmalıyım? Yoksa kondisyon üzerine mi?
    Günde 1 saat spor yapıyorum. Programım sürekli aynı. Yarım saat kondisyon ve yarım saat dambılla çalışıyorum. Ancak beslenme düzenim hiç yok gibi.
    Genelde kahvaltı ve öğlen yemeği yemem. Aklımdan hep fazla öğün yersem daha da kilo alırım gibi geliyor. Saat 19.00'da akşam yemeği yerim.
    Bundan 2 sene önce tam 114 kiloydum. O fotoğrafım yok. Ancak yanaklarım felan acayip büyüktü Recep İvedik gibiydim :)
    Hatta ailemdekiler bile öyle çağırırdı. Sonra 88'e düştüm ve düşüş o düşüş. Ne yaptıysam daha da kilo veremedim. Sonra 2 ay kadar önce 93'e çıktım yeter dedim :) ve en son tartığındımda yani 2 hafta önce kadar 86 kiloydum şu an kaç kiloyum bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım üstadlar :)
    Bu 6 hafta önce halim yani 1. hafta
    Bu da en son halim 6. hafta hiç değişiklik yok gibi. Galiba vücuttaki suyu attım 6 kilo :)

Omuz ve Kollardaki Sarkmalar :) Bu fotoğraf 4 hafta önce çekildi

Ve bu da en son hali
    Dağınıklık için kusura bakmayın malum öğrenci evi :)

ve profilden göbek 1. hafta
    6. hafta birazcık içime çektim göbeği ama aşırı değil :)
    Ve sırt bölgesi

ve sırtın son hali

Eveet durum bu :)

2. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam yapma gözünü seveyim kahvalti ve öğle yemeği yememek nedir:) bak kendi tecrubelerimden soyluyorum boyle giderse hizli kilo vermekten deri sarkar daha da koyu bir goruntu olur. Su anda pek bi sarkma goremedim. Yaglardir onlar. Kondisyon mu agirlik mi dersen ikisini de yapmalisin derim.
    Gelisime gelicek olursam bence guzel gidiyorsun ama dedigim gibi muhakkak hadi kahvaltiyi gectim ogle yemegini yemelisin. Ustadlar daha detayli analiz yaparlar ben sadece apacik olanlari soyledim. Basarilar ;)

karakurali bunu beğendi.
  3. karakurali

karakurali Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    12
    Haklısın herkes öyle söylüyor en azından öğlen yemeğini yemeye çalışcam :)

tarantino16 bunu beğendi.
  4. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük kalori miktarını hesapla. Diyelimki alman gereken 2500 kcal. Bundan 500 kcal eksilterek beslen. Yani 2000 kcal baktın kilo veremiyorsun 100-200 kcal daha düşür. bunuda 5 öğüne böl. Hem açlık hissi olmamış olur hem de metabolizma hızlandığından istihraat sırasındaki kalori yakımın artmış olur. Bunun yanında ağırlık çalışması ve Hııt kardio tavsiyemdir. haftada 3-4 gün şeklinde.

5. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Resmen yemek yemeden yasiyorsun :) kesinlikle ilk once yag oranini azalt.

6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş