1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

(resimli)9 aylık ev çalışması görüşleriniz beni mutlu edecektir..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve a-y-k-u-t tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. a-y-k-u-t

a-y-k-u-t Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18

kardeşim öğrenmen gerek çok şey var sana kolay gelsin

2. kemocan

kemocan Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Fazla etin ve yumurtanin karacigerinin ustundeki etkisi biraz daha acabilirmisin?

3. leonidass

leonidass Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yumurtanın sarısı yüksek oranda kolestrol içermektedir......kolestrol yüzünden pek çok vitamin (riboflavin) mineral (demir örneğin) ve omega-3 yağ asidi gibi maddeler eleniyor........ve buda karaciğerin fazla çalışmasına sebep oluyor.............ve nasılki fazla su içersek o kadar çok böbreklerimiz çalışıyorsa aldığımız protein fazlasıda karaciğeri yorar ve idrarla atılır........sadece fazla çalışmasıyla kalmaz uzun süre yüksek oranda protein alınırsa GUT hastalığına yol açar.......şimdi bilgisizsin diyen arkadaşım beni anladımı.......protein alırken idman zorluk derecenize vücut kas oranınıza ve kilouza göre ayarlayın.......cahilce hareket eden arkadaşlarım bilgisizsin deyip kesip atmaları saygısızca bir davranış.......ha yanlış birşey varsa kaynak göstererek tartışalım sonuçta burada forumun amacı tartışrak gerçekleri ortaya çıkarmak.............kimse herşeyi biliyor diye bişey yok.......adam gibi tartışalım hemen babacan tavırlarla hadi koçum toysun öğrende gel daha çok çalışman lazım zart zurt uzatmasınlar adam gibi nedenini açıklasınlar..........

4. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    aykut kilo alma diyeti mi uyguluyorsun verme mi? Alma ise bana karbonhidrat çok yetersiz geldi bu programla kilo alabildin mi cidden? Kaç kiloydun kaç oldun.

5. mc_burax

mc_burax Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Vücudunuz iyi buldum gerçekten. Çalışmanıza devam.
    Başarılar ;)

a-y-k-u-t bunu beğendi.
  6. a-y-k-u-t

a-y-k-u-t Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    mrb;
    yağ yakma ve su diyeti uyguladım,kilo verdim yani kışın kütle yapacağımdan şuan bu şekilde ilerleme yapıyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:21 ----------

tşkr ederim görüşmek üzere ..

Sayfayı Paylaş