Resimdeki Supplementlerin Kullanım Şekli

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ortamcil tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ortamcil

ortamcil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar, elimde resimdeki ürünler var.

1- mussle pharm creatine
    2-mhp yavaş salınımlı glutamine
    3-cellucor c4 extreme performans artırıcı (içersinde 1 g creatine olduğu için bununla 4 g creatini spor öncesi tüketmeyi düşünüyorum)
    4-scivation xtend bcaa (içersinde 2,5 g glutamine var)
    5-ultimate prostar whey protein.

Bunları hangi zaman dilimlerinde, nasıl ve nekadar doz kullanmalıyım değerli yorumlarınızı bekliyorum. 20141117_103738.jpg

2. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Selamlar. Hata su ki oncelikle amacini belirlemen, ve supplement'leri buna gore alman gerekiyor. Bu asamada zamanlama bilgisine de sahip olacaktin. Bunlar senin icin dogru urunler mi bilemiyoruz. Ancak genel olarak konusmak gerekirse, whey-glutamine-creatine uclusunu antrenmandan hemen sonra tuket. Xtend antrenman esnasinda guzel giser. C4 ise antrenmandan yarim saat once alinir.

3. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;
    Kalktıktan sonra, kahvaltı sürenize biraz var ise protein tozu ile güne başlayabilirsiniz.45 dk -1 saat sonra kahvaltı yapın . Bunun dışında antremandan 3 dk önce creatin ile c4 , creatini 3 gr almanızı öneririm. Antreman'a başladıktan ve 30 dk geçtikten sonra creatin ve x-tend . antreman sonrası protein tozu glutamin . Yatarken glutamin .Çok fazla antreman düzeninizi ve ne kadar süredir yaptığınızı yeme düzeninizi bilmediğim için genel bir kullanım önerdim .

Saygılarımla.

4. ortamcil

ortamcil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sgolun degerli arkadaslar. Haftanin 3-4 gunu spor gidiyorum. Spora gitmediim gunlerde nasil kullanmaliyim?
    Bu arada boy 190 kilo 98 kol 35 gogus 109 omuz 127 bel 92

5. Ivedone

Ivedone Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Kreatinini antrenman sonrası net 5 gr al. C4 deki kreatinle 6 gr kilona göre yeterli geri kalanını diğer forum üyeleri belirtmiş. Antrenman olmadıgı günlerde sabah bi ölçek whey, öğleye doğru kreatin yatmadan önce glutamin yeterli olacaktır. İyi sporlar.

Sayfayı Paylaş