Redis ürünleri kullananlar?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve naughtyman87 tarafından 20 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 48 üye.
  1. H-u-n-t-e-r

H-u-n-t-e-r Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    acaba bu ürünün prot-whey olanını kullanan arkadaşlar varmı?

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    redis urunleri aslinda cokda super urunler degil ama fiyatina gore iyi . eger supplementlere ayiracak fazla bi butceniz yoksa redis ideal ama benim sahsi gorusum bi hardline kadar imkani yok olamaz.

3. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    bi hardlinela kıyaslamak ilginç geldi bana hardline üniversal malıydı ve 2ye bölününce hardline çıktı ama ben nedense hardline ürünlerini bi türlü sevemedim..fiyat bakımından karsılastırırsak mesela hardline progainer 4.5luk 150 tl civarı redis nutrifort 15 tl 10 kutu alsan 10kg yapar ve bu 10 kg hardlinedan daha çok besin değeri yapar ürün arasındaki fark sadece besin değeri hardline 4.5 kullanacagına maddi imkanın yoksa redis 6kg kullan yaklasık besin değerleri aynı gibi olacaktır rediste ürün miktarıını biraz fazla kullanınca piyasadaki ürünlere göre daha iyi gibi geliyor göze benm fikrim böyle

4. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Son kullanma tarihi 3 ay yaklaşmış ürünü kesinlikle tavsiye etmem ,gnc creatine ve aminolarından kullandım etkisini hissettim fena değildi fakat bi kampanya oldu son kullanma tarihi yaklaşmış ürünleri aldım hiçbir etki görmedim placebo bile görmedim.

5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73

zaten redis kullanmamizin sebebide bu iste ucuz olmasi, ogrenci isi olmasi.

6. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    evet ama sen bi hardline la kıyaslama falan yamıssın ondan dedim :)
    ben su hardline ı bi sevemedim ya :S 2yıl önce ilk spora basladıgımda 3 ay gitmiştim 4,5 gainer almıstım o kadar beslenmeme ragmen 2 kilo almıstım:S şimdi baslayalı 3 ay oldu gainfast 2,5luk bitirdim 63,5dan 75 kiloyum suan

7. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslarin kafasinda biseler sekillensin diye hardline la kiyasladim tutupda universalle falan kiyaslanmaz :D . perfect nitrofull falanda kullanmadigim icin bi kiyaslama yapamadim onlarla . ben redise kesinlikle karsi degilim bende kullaniyorum .

8. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    perfect nutrifull kullanmadım fakat kullanan arkadaslarım tavsiye etmedi redisi denemeleriini söyledim bikac ark. nutrifort ve whey bar kullandı güzel ürün dediler ama beni üzmemek içinmi yoksa gercekten güzel diye mi bilemiyorum o kadar ama redis bu fiyata bu içerikler gayet güzel birde yanında başka bi ürünle aldıgın zaman %100 etki alırsınız

Son düzenleme: 11 Ocak 2010
  9. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Redis, bana kalırsa, şu haliyle vasat bir markadır. Hem pazarlamasına hem ürünlerine yeterli ilgiyi göstermiyor.

Böyle şu kadar karbonhidrat, şu kadar protein var diyerek karşılaştırma yapılmaz.

Karbonhidratsa ne kadarı şeker ne kadarı lif bir yazsınlar bakalım. Büyük ihtimalle çoğunluğu şeker ve bunu yazmaktan kaçınıyorlar.

Gainer'ına iyi diyenler soya proteini olduğunu görmüyorlar galiba.

Eğer kişinin alacak gücü yoksa Redis' e yönelmesi normal. Ayrıca Glutamin, creatin gibi kompleks olmayan ürünleri de menşeine bakıp uygunsa Redis'ten almak mantıklı. Yanlız gainer tarzı kompleks ürünlere bulaşılmasını pek önermem.

10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    nutrifort yerine mixerfor-t olsa daha güzel olur ve creatin almanya menşei lidir ben animalpak+redis creatine kombinesi yapmayı düşünüyorum hatta stak ta eklemk istiyorum

11. xcyclopex

xcyclopex Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    kamu görevlisi
    Yer:
    edirne
    Arakadaslar ben hem redis hem nitrofull kullandım .. redis'ten de iyi sonuc aldım nitrofull'den de tat olarak nitrofull daha iyi birde redis kullandıktan sonra hafif yag artısı oldu(gerci zaten yaglıyım ama :-D) farkedilebilir bi yag artısı oldu ...gerci forumda inceledim nitrofull'u kotuleyen cok (redisi'ide) ama ben iastedigim hacmi her ikisinden de gordum...

12. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  13. xcyclopex

xcyclopex Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    kamu görevlisi
    Yer:
    edirne
    redis PROTWHEY-R -Nitrofull Whey Protein

14. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Ben kullanmadım kullanmayı düşünüyorum ama kullanan kişilerin kimisi çok güzel yorum yapmıs kimisi senin gibi aşırı yağlanma falan kafam karıstı :S

15. dallix

dallix Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Benim hocam nitrofull bayii olduğundan gavur malı gibi nitrofull whey içiyordu,istediği verimi alamamakla beraber bana denemem için verdiği 1 bardak whey in tadını cidden beğendim fakat ucuz bayram şekerlerinin aromasından koymuşlar, sporcu ürünüyle alakasız ticari olmaktan öteye gidemeyen çin menşeili ham madde kullanan bir firmadır nitrofull.verim almak genetiğinizle ilgilidir bu ürünleri almasanız bile iyi gelişme sağlayabilirsiniz diye düşünüyorum.

başlık redis konudan sapmayalım geri sayfalardada çok konuşuldu tarihi yaklaşmış ürünler veya geçse bile silinip tekrar yazılan ürünler olduğundan adım gibi eminim ,çünki hammadde fiyatına bu ürünleri almak hiçte mantıklı değil artı gıda sanayicilerinden bulabileceğiniz %80 whey lerle aynı yapıda ve aynı etkide ürünler bu yüzden romanya ekonomisine katkıda bulunacağıma direk hammadde alırım.

16. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    arkadaşım emin olmadan kimseyi suçlama!redis kullanıyorum bazı ürünlerini ve etkisini görüyorum yetkili cevdet beyide çok iyi tanıyorum.Tanısan sende nasıl bi satıcı olduğunu görürsün son kullanma tarihleri değişiyor gibi bişeyler yazmışşın gördünmü peki oynama yapıldığını?Eğer gördüysen bende kullanmayacağım bu ürünü kanıtlayabilirsen!son kullanma tarihi yaklasınca ürün ucuza satılır çöpe gideceğine hem sporculara hemde satıcıya maddi yönden yararı olur lütfen asılsız mesajlarla insanları suçlama alacak arkadaşlarımız vardı belki bu yazdıklarından sonra kafası karıştı!Bu ürünlerin birçoğunu kullandımhiç bi bozulma tarih değiştirme olayı karşıma çıkmadı çok cidddiym inş. kanıtlarsın böyle birşeyi..

17. H-u-n-t-e-r

H-u-n-t-e-r Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    hakan arakadaşıma katılıyorum ucuz diye illa birşey aramak anlamsız.bu üründen memnun olduğunu söyleyen arkadaşlar var çünkü..

18. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  19. kralacemicoder

kralacemicoder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2.5 ay wheybar kulandım vg ye yeni başlamamında etkisi büyük ama wheybarın etkisinide bariz şekilde gördüm..suan protwhey kullanıyorum 15 gündür ama göbek yapıyor gibime geliyor :)bu arada satış yapan cevdet beyin inanılmaz dürüst biri olduğunu rahatça söyleyebilirim.Öyle son kullanma tarihleriyle oynayacak bir adam değil.Ben diğer supplementleri kullanmadım kıyaslama yapamicam ama redis kesinlikle etkili ve çok ekonomik..

20. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    az once whey bar siparisi verim dedim ama zamlanmis tanesi 2.5 tl

Sayfayı Paylaş