Ramazandan Sonra Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ahmet0141 tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar 3.ayım yeni başladı sayılır, Ramazanda oruç nedeniyle ara ögünlerde pek beslenemedım ama sahurda ve iftarda yeteri kadar karbonhidrat ve protein aldıgımı dusunuyorum supplement kullanmam gerekirdi belki fakat bu ay durumlardan ötürü alamadım ama 1 hafta ıcınde almayı planlıyorum Ramazandan sonra dusundugum program bu zayıf değilim kiloluda değilim idealim anlıcagınız
    183 boy 80 kilo Ginede hacim kazanmam ıcın ağır bir beslenme programı yazdım kendıme yararı ne olur zararı varmıdır dıye sıze sormak istedim
    ilk 2 ayda buna yakın yiyordum gelişimim iyi oldu denilebilir ama bu biraz daha ağır diğerlerine göre yiyebilirim fakat benım yararıma olur mu ?;
    Disiplin Konusunda sıkıntım yok sabahın 6'sında bile kalkar kahvaltı yaparım sıkıntı yok :)
    Sabah 8-8,5
    4 Adet Haşlanmış Yumurta
    1 Kase Yulaf ezmesi
    3 tam dilim buğday ekmeği
    Yaklaşık 100 Gram Lor peyniri
    5 Adet Zeytin

Ara Öğün 10-10,5
    1 kase yulaf ezmesi
    2 bardak süt
    Kaju/Fındık[yaklaşık 100 gram]

Öğlen 1-2
    Tavuk gögsü [yaklasık 100 gram]
    1 konserve Ton balıgı
    3 bardak süt

Ara ögün 5-6
    2 Adet elma
    1 kase yulaf ezmesi

Spordan Sonra 8-9

100-150 Gram tavuk gögsü
    1 konserve Ton balıgı
    1 Tabak Pilav, yada makarna
    %0 yağlı 2-3 bardak süt
    1 ölçek supplement

2. Pretrap09

Pretrap09 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Okuduklarıma göre hergün ton balığı tüketimi zararlıymış. Cıva yüzünden. O yüzden ben haftada 2 kere kullanmayı düşünüyorum ton balığını. Birde hiç sebze yemeği bulunmuyor o gözüme takıldı ☺

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    sizce azaltmalımıyım ton balıgını ? antremandan sonra proteini fazla oldugu ıcın tüketiyordum fakat civa oldugunu duymustum sizde söleyınce yiyesim gelmedi şuan
    aslında şöyle ailem benım yedıklerımı yemek zournda olmadıgı ıcın ben kendıme yapıyorum onlarda sebze türü yemekler yapıyor illaki yiyorsun :D o yuzden listeye yazmadım

Sayfayı Paylaş