RİCH PİANA ÖLDÜ R.İ..P

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve şehrin_azizi tarafından 25 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    ilaçtan kastın protein tozuysa yapma bu işi zaten bizimde sinirlerimizi germe boşa

goodfellas9 bunu beğendi.
  2. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Kullanabilecek alt yapınız varsa, sağlık durumunuz uygunsa böyle bir yorumdan etkilenerek değil bilimsel araştırmalar yaparak kullanmaya yönelin veya yönelmeyin. Ahmet kullanmış bir şey olmamış ama mehmet kullanmış ölmüş mantığıyla steroid kullanmaya yönelecekseniz benim görüşüm psikolojik bir tedavi görmenizden yanadır.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Ağustos 2017 ---
    Ve bu yorumda sizi steroide özendiren cümleleri belirtirseniz çok sevinirim.

3. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    bu arkadaş sadece konuyu okuyup mesaj atan biri okuyupta mesaj atmayan onlarcası olacak ilerde forumda misafir sayısı üye sayısının 20 katı
    ben kimseye haksız yere tapki vermem özelliklede yasa dışı bir ürünü savunmak için var gücüyle çalışıyorsa,onuda geçtim zararları kantılanmış bir ürünü zararsızmış gibi göstermek için özel arayışlara girmeyi ancak bu işin ticaretini yapan ve bunu kullanan biri yapabilir
    şuana kadarda forumda tepki gösterip haksız olduğum tek bir konu dahi yoktur ve olamazda

Son düzenleme: 27 Ağustos 2017
  4. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Haksız olduğunuz tek bir konu yoktur ve olamaz demek :D kusura bakmayın ama komik bir egoya sahipsiniz :D

5. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ben küre girdim ve sorun yaşayan biriyim. Etrafımda da kürler yüzünden sorun yaşayan zibilyon tane adam var. Kür yapmak çocuk işi değildir, forumda yazılan saçmasapan yazılara takılmayın. Onu yaparsın, şunu kullanırsın bişey olmaz gibi laflar havada kalır. Ciddi bir hedefiniz yoksa hedef dediğim yarışmada değil, yarışma bir bok değil yani. Daha ciddi daha büyük bir hedefiniz varsa kullanın yoksa değmiyor beyler. Yani attığın taş ürküttüğün kuşa değmiyor lafı varya tek kelimeyle yaptığınız kür gram değmiyor. Zaten kürü de sürekli yapmadığınız sürece öyle sürekli pumplı gezme diye birşey yok. Yapacak arkadaşlar iyi okusun sadece, nette yazılan her boka inanmayın. Bu adamın ölümü de ilaçlardan değil sanırım ama o da ayrı mesela sadece belirtmek istedim.

mehmet2576, etsote77, şehrin_azizi ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    110 yaşındaki bir adama 20 sene daha yasarsin denemez. Ayni şekilde rich piana nin ne kadar özel doktoru vs olsa da 15 sene daha yasamasi 60 ini gormesi mucize olurdu.

zzzxxz bunu beğendi.
  7. Ddide

Ddide Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Hala ne sorunu yasiyorsun? Ben de bi kere kur yaptim hicbir sey olmadi. Ama degmez. Kur sirasinda kalbim daha hizli atiyordu sadece.

8. davonnn

davonnn Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    kendiniz kokain bağımlısı olsanız herhalde gelip buraya özel doktoru var kokainden insan ölmez diye mesajlar atacaksınız bağımlı insanlar başkalarını da steroid tuzağına çekmeye çalışmasın

zzzxxz bunu beğendi.
  9. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    neden ?

10. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    steroid kullanarak 50 yaş üstüne çıkabilen çok az insan görülmüştür sebebi bu

mehmet2576 ve afka9 bunu beğendi.
  11. afka9

afka9 Üye

Beğenileri:
    792
    Ödül Puanları:
    123
    Cok guzel video hocam. Steroidler zararsızdıra getiren bir güruh var burada

zzzxxz bunu beğendi.
  12. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Niye oldugunu ingilizce bilen biri doru durust yaparsa iyi olur.
    Yoksa konu vefattan ilacin zararlarina kaymis

13. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Ben steroid satmıyorum veyahut kullanmaya teşvik etmiyorum sadece olanı biteni söylüyorum. Uzun zamandır da foruma üyeyim ve bu konuda herhangi bir yaptırıma maruz kalmadım. Ve evet, ufak kürler ağır kürlere göre daha hafif sonuçlar verir. Her kullanan ölecek ya da her kullanan süperman olacak diye bir kaide yok. Bunu da örnekle açıkladım. Amacım insanları steroid kullanmaya özendirmek değil. Yıllardır bu forumdayım ve kimseye de alın size steroid demişliğim yoktur. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz, bu kişinin kendi kararıdır. Burada esas tepkim vefat etmiş bir adamın hakkında direkt olarak "Steroid yüzünden öldü" demenizdir. Biri sizin hakkınızda öldükten sonra asılsız bir ithamla çıksa iyi olur mu? Ayrıca şunu da söyleyeyim, insanların Türkiye'de zaten protein alacak parası dahi yok, doğru düzgün beslenmeyi bile sağlayamıyorlar. Böyle bir ortamda küre de girilmez. Hele ağır kürlere hiç girilmez. Eğer yarışmalara girmiyorsanız ve uzun yıllardır bu işi yapmıyorsanız zaten Türkiye'de küre girilmez.

14. Ddide

Ddide Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Yuksek doz kokain almis yere dusup basini vurmus ve 2 hafta komada kalip olmus

15. davonnn

davonnn Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    kokainden ölmedi steroidden öldü zaten bütün yabancı kaynaklarda steroidden öldüğü yazıyor kokain olayını bizim türk youtuberlar uydurdu

16. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    arnold stallone vs hepsi kullandı ama streoid ve hala yaşıyorlar 80e merdiven dayadılar yazık... bu yorumunuz hiç olmadı derhal silmeniz gerekmektedir bu videoyu

17. şehrin_azizi

şehrin_azizi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bodybuilder
    Yer:
    İstanbul
    Bu steroid ölümlerine kaderlerinide katmak lazım yoksa ülkemizdede bir çok kür yapıpda hatta kendi salonumda bile uzun süre danabol kürüne giren kişiler var ama kullanımını desteklemem kullanılacaksada vucüdün artık kas gelişimini limitine ulaşanlar istiyecektir bilmem bende düşermiyim o duruma büyük konuşmak istemem

18. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    babacım bana profilime yazmışsın streoid varmı sende diye fakat ben hem kullanmıyorum hem de tavsiye etmiyorum... ömrünüz bu kadar kısa mı olsun istyosunuz babacım ?

ya tamam çok profesyonelsen hollywood yıldızıysan haftada 1 check up yada 2-3 günde bir yaptıracaksan kullan

karaciğeri akciğeri böbreği bacağı kolu yüzü yanan insanlar var... yapmayın etmeyin babacım

Sayfayı Paylaş