RİCH PİANA ÖLDÜ R.İ..P

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve şehrin_azizi tarafından 25 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. şehrin_azizi

şehrin_azizi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bodybuilder
    Yer:
    İstanbul
    Ne kadar insansı dışıda bir vucüt yapısı olmasına rağmen bu sporda başarılı ve çılgın bir kişilikdi ve hiçkimseden yaptıgını kullandıgını saklamayan açık olan biriydi ölüm olarak ise yabancı sitelerden baktıgım haber sitelerine göre kimisi steroid yazmış kimisi ise fazla kokainden başını yere vurmuş olarak söyleniyor bu konuda net bişey söylemeyemem Bir efsane daha aramızdan ayrıldı Ric Piana Rest İn Peace
    Rich Piana.jpg
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Ağustos 2017 ---
    R.İ.P Rich Piana

2. dgregh

dgregh Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Fazla kokain kullandıktan sonra düşüp öldüğünü duydum ben dediğiniz gibi kendi kürlerini bile paylaşan bir insandı huzur içinde yatsın

şehrin_azizi bunu beğendi.
  3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Uzun zamandır foruma girmiyordum. Bu haberi görünce yıkıldım resmen. Foruma girdim bakayım diye burada da başlık yeni açılmış.

4. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    İşte bu yüzden suplement bile almam

5. 2pacist

2pacist Üye

Beğenileri:
    579
    Ödül Puanları:
    103
    Bu yaz ölen ölene, geçen ay barkın abiyi kaybettik. Şimdi Rich Piana ölmüş, ben çok takip etmiyordum ama eğlenceli birine benziyordu, en azından bazı konularda dürüsttü diyebilirim ve seveni de çoktu, sevenleri ve ailesi adına üzüldüm. Ölüm sebebi steroid olduğunu zannetmiyorum, yüksek ihtimalle uyuşturucudan dolayı.

6. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Nasil bir alaka kurdun kardeş? Adam yuksek dozda kokainden oldu. Supplement ne alaka.

aydingunaydin_61 ve goodfellas9 bunu beğendi.
  7. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Sen bu cahillikle zaten fazla yaşamazsın.

goodfellas9 bunu beğendi.
  8. şehrin_azizi

şehrin_azizi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bodybuilder
    Yer:
    İstanbul
    Supplementle steroidi bi araya koyma bence suplement kullanıpda 70 80yıl yaşayanlarda var burada Rich Piananın ölümü son olarak edindiigm bilgilere göre 2hafta önce katıldıgı partide yüksek dozda kokainden kafasını vurmuş ve 2haftadırda hastanede yoğun bakımdaymış beyin ölümü bugün gece yarsıında gerçekleşmiştir.R.İ.P

9. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    Rich piana en sevdiğim bodybuilder bir videosunda en iyi karbonhidrat tatlı patates diyordu ama çocuklara yulaf tavsiye ederim çünkü daha ucuz derdi kullandığı her şeyi paylaşırdı adam gibi adamdı.Türkiyeyede böyle bb lar lazım steroid vurup pt ile insanları dolandıranlar deil...

Ftr_ve_fitness ve şehrin_azizi bunu beğendi.
  10. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    peki her aşırıya kaçan sporcunun kokainden öldü denmesi ne derecede doğrudur. böyle sağlam bir kas kütlesi yapan birisi bırak kokeini gidip sigara alkol bile tüketmez genelde. ki ben bile alkole ağzımı sürmemeye çalışıp sigaradan uzak durmaya çalışıyorum. her denene inanırsanız iş yaş :D

afka9 bunu beğendi.
  11. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Gerçekten ne kadar benimsemişsem senelerdir, tanıdığım biri vefat etmiş gibi oldum. Ölüm sebebi muhtemelen steroid değildir çünkü adam zaten aşırı zengindi, şu an kullansa bile kendine özel anabolik yaptıracak gücü vardır muhtemelen. Yazık olmuş.

-hitman- ve şehrin_azizi bunu beğendi.
  12. Paul_

Paul_ Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    RIP RİCH PİANA

13. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103

andreas munzer en ileri seviye bodybuildingcilerden biriydi zamanının, muhtemelen devamlı olarak sağlık kontrolü yapılan biriydi
    öldüğünde otopsisinde karaciğeri bulunamamış vücudunda erimiş
    bunu özellikle yazıyorum bazı arkadaşlar bu ilaçların profosyonel kontrol altında kullanıldığı zaman zararsız olduğunu sanıyorlar
    bakın ne diyorum adamın karaciğerini aniden yok edecek kadar tehlikeli ilaç bunlar
    richi piana ki kullanmadığı ilaç kalmamış steroidler yüzünden ölmesi gayatte kuvvetli bir ihtimal ki ilaçlar yüzünden öldüğü yazılmakta haberlede,ilaç kullanan arkadaşlar psikolojikmen kendilerini rahatlatma adına muhtemelen ilaçlardan ölmediği konusunda kendilerini rahatlatmaya çalışıyorlar sanırım

mehmet2576, rainfit, Paul_ ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  14. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Her şeyin fazlası zarardır ; steroid iyi değildir , doğru kullanım steroid diye bir şey yoktur. Maksimum yarar sağlayıp , minimal fayda sağlamak ; en olası düşüncedir.
    Ancak ölüm nedeninin steroid olduğunu düşünmüyorum , farklı madde kullanımı veya bir başka sebebi vardır diye düşünüyorum.
    Rest in peace " one day u may "

zzzxxz bunu beğendi.
  15. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Su bile fazla içersen zehirlenirsin. Steroid veyahut başka bir ilaç, vücudunun kaldırmayacağı şekilde alırsan takla atman olasıdır. Şimdi her gün bir paket sigara içen adamla haftada 1 paket içen aynı mıdır? Bu adamlar ufak kürlerden ziyade devasa kürler yapmaktadır. Öyle 2-3 senede toplam 1-2 kür yapan adamlarla sürekli kürlü dolaşan adamları aynı kefeye koymak doğru değildir. Türkiye'de zaten kür yapmayı geçelim, insanlar daha zaten protein tozu bile alamıyor fiyatlardan dolayı. Alsa bile proteine dahi uyuşturucu gözüyle bakıyorlar. Böyle bir ülkede hedeflere ulaşmak kolay değildir. Rich Piana istediği gibi yaşayan ve adı gibi baya zengin bir adamdı. O kadar özel doktoru olan bir adamın steroidden ölmesi mümkün değildir.

16. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    resmen cehalet fışkırıyor yorumundan daha önce ölen olympia sporcuları ifbb prolar zengin değilmiydi ? istersen bütün doktorları satın al vücudun dengesi bozulmuş, araba değil bu her parçayı söküp değiştiremezsin, adamın ilaçlardan öldüğü açıklandı zaten gizlemeye çalıştılar başaramadılar
    ayrıca sana ufak kürler yaparak ani kalp krizinden ölen sayısız ünlü ve ünsüz sporcu haberleride gösteririm

mehmet2576 ve cccvvv bunu beğendi.
  17. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Ayrıca kür yapmıyorum yanlış anlaşılmasın.
    Senin amacın bilgi vermek değil insanları asılsız şeylerle itham etmek. Su içerken bile insan su zehirlenmesinden ölebiliyor diyorum sen ise bana ufak kürden ölen yok mu diyorsun. Ufak kürden de ölenler olabilir vücudu kaldırmıyorsa. Ben aksini iddia etmiyorum bunun zaten. Ama ufak kür yapanın devasa kür yapanlara göre ölme riski daha azdır. Ayrıca burada cahillik yapan biri varsa bizzat sensin ama bunun dahi farkında değilsin, zira tek bir cümlemi alıntılayıp şahsımı cehaletle suçlaman komik. Ama cevap vereyim. Diğer ifbb prolar zengin değil miydi diyerek haklı bir serzenişte bulunmuşsun ama bunu yaparken bizi de cahillikle suçlamışsın. O adamlar sürekli yarışmalara göre yaşıyor ve sürekli kür yapıyor. Zaten pek çok yarışmacı da hep bıçak altına yatmıştır. Arnold bile kaç tane ameliyat geçirdi. Bu Rich Piana dediğimiz şahsiyet ise bu işi zevkinden dolayı yapıyor. Adamın yatları, katları arabaları, özel doktorları vs. her şeyi var. Gece gündüz yarışmaya göre yaşamıyor, sürekli kür yapmıyor. Ona göre doktorlarına danışıp kendine göre kürünü yapan biridir. Zaten kürlerini de instagram hesabından paylaşıyor. Gizi saklı bir şey yaptığı da yok. Ama şunu dersen anlarım. Uyuşturucu maddelerin de etkisiyle steroid vücudunda farklı bir tepki vererek onu öldürmüş olabilir dersen bir şey demem. Böyle bir ihtimal olabilir. Lakin bunu demek yerine olayı sadece ilaca bağlamak gülünçtür. Gerçi Türkiye'de eline iki dambıl alan Vücut Geliştirme profesörü kesiliyor ülkede. Normal karşılıyorum...

18. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    steroid insan öldürmez ufak kürlerden bir şey olmaz gibi saçma sapan insanları kandırmaya yönelik suça teşvik amaçlı yazılar yazıyorsun
    yarın bir gün ilaç kullanmayı düşünenlerden bilmeyen biri gelip burda okuyacak demekki ufak kürden bir şey olmaz gidip sizin yüzünüzden ilaca başlayacak belkide hayatından olacak
    hayır sizin yaranız nedir neden ilaçları hemen savunma gereği duruyorsunuz bu işten rant çıkarınız mı var ?

dragox, mehmet2576 ve cccvvv bunu beğendi.
  19. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    merhaba, öncelikle konu ilaçlar olduğunda veya sizin savunmadığınız bir kişi ya da olay olduğunda her seferinde saldırgan tavır sergileyip haklı olduğunuzu karşınızdaki kişinin ise suçlu, cahil veya çıkarcı olduğunu iddia ediyorsunuz. Bu saldırgan tavrınızı daha önce de gördüğüm için belirtmek istedim. Karşınızdaki kişi kesinlikle ilaç özendirici yorum yapmamışken öyle yapmış gibi davranmanız ise hiç hoş değil, bu konuda kendinizi biraz törpülemeniz gerektiğini düşünüyorum. İyi günler.

20. cccvvv

cccvvv Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    adam haklı ilaç kullanmayı düşünüyorum uzun zamandır da araştırıyorum tam vazgeçmiştim böyle yorumlar okuyunca kafam yine kurcalanıyor

şehrin_azizi ve zzzxxz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş