pump

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Katyushka tarafından 12 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Katyushka

Katyushka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bir yıldır yapıyorum kollarım soğuk 35.5 pumplı 39 oluyor bu fark çok fazla geliyor bana 39 dan 35e iniyor pumplı haline ulaşabilmek için ne tür çalişmam gerek boyum 180 kilom 73 yağ oranı 9’7

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    bir tane video gördüm youtube da. Adam biceps ve triceps hareketlerini süperset giriyordu. Ama yoğun bir kol çalışması vardı. Belki 6 7 biceps ve triceps hareketi. Sana da faydası dokunabilir. Ama tavsiyem bu kadar kol a yüklenme. Orantılı bir vücut daha iyidir. Sırf kolun olup hiç omuz sırt göğüs yoksa şekilsiz durur.

Katyushka bunu beğendi.
  3. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Arada çok fark var gibi geldi. Şahsen ben 1,5-2 cm alabiliyorum. Tabii bu zayıflıktan ve uzun süre yapmamamdan da kaynaklı olabilir bilmiyorum. Şimdi mantıklı bakarsak kası sarmalayan zar baya genişleyebiliyor. Yani gelişme potansiyelin gerçekten yüksek. Çünkü o zarın zaten zamanla genişlemesi gerekir ve pump bu noktada önemli. Madem sende böyle bir sorun yok bence güç odaklı çalışsan iyi edersin çünkü tahminimce adelenin gelişme potansiyeli zaten çok görünüyor. Ek olarak biceps için barbell row ve weighted chin up, triceps için weighted dips in sana çok faydası olacağını düşünüyorum. Bunlarda ne kadar time under tension ı uzatsan veya ne kadar progressive overload elde etsen o kadar iyi olur.

Katyushka bunu beğendi.
  4. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Calisip agirlik arttir büyür.benimkide 43/44 den 47 ye cikiyor dana gibi oluyor
    Ama buyumuyor cunku zaten sinirinda hatta sinirinda otesinde.pumpa takilma yani o sadece adami motive eder

Katyushka bunu beğendi.
  5. Katyushka

Katyushka Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    tricepste ağırlıksız dips yapıyordum asıl pumpı 3x10 dips yaptıktan sonra görüyorum yavaş yavaş ağırlıklı girmeyi deniycem çok teşekkür ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ocak 2019 ---
    ağırlık büyütmekte zorlanıyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ocak 2019 ---
    aslında dediğiniz gibi yapıyorum büyük hata farkındayım denizciyim yazın üniformada büyük dursun diye hep kola ağırlık veriyorum göğüs de iyi omuzlarla kanat zayıf kaldı omuz için yeni programa geçmeyi düşünüyordum kesinlikle denerim

6. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Tekrari az tut.sete hazir olunca gir

Sayfayı Paylaş