Psikolojik yardin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zippo tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zippo

zippo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    TURİZM
    Yer:
    ISTANBUL
    Beyler bayanlat oncelikle okuyan ve icten yardimini esirgemeyen herkese tesekkur ediyorum.
    Benim derdim malum bir cogunuzun sosyal hayatta yasadigi manita mevzulari. Malumunuz ayrilmis her cift gibi bende o buyuk bosluga dusup issizlikten neye saracagimi bilmiyorum. Bir yanim yeni kari kiz mi yok ulan ulkede diyor diger yanim efendiligini bozma olum sporuna bak diyor. Malum universite 3. Sinif dersler fln rahat ayiptir soylemesi kafada basiyor o konuda derdim yok bu arada ki bosluk zamanini sporda verimli kullanip karsisina tekrar ciktigimda kaybettiin cocugu bi gor adli yunan tanrisi gibi olma hayalim var.
    Amma velakin cocukluktan gelen bir tansiyon problemi var aort damari dar bir sekilde dogmusum. Sporda yaklasik 2-3senelik bir gecmisim var icinde amerikan futnolu yuzme salon kulturumde var son 1senedir.
    Ozet gececek olursak, yunan tanrisi adli calismam icin ne gibi (kafayi kirdm steroid bile olur) destek urunler kullanmami nasil bir antreman uygulamami tavsiye edersiniz. Aranizda ozel antrenor vs birileri varsa iletisime gecelim lutfen.
    Not 182cm 77kg 1.5 senelik salon tecrubem var. Son olcumlere gore (ne kadar dogru bilmem) %11 yag %40 kusur kas metabolizma hizi 1900 kusur cal

Yardimci olabilecekler ozelden ulasirsa cok makbule gecer herkese iyi gunler.

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş