Protien Alımı ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Edepsiz48 tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Sorunum var Yağ oranım cok bende kardiyo + vg ile yakmaya calısıyorum ve protein cok alamaya calışıyorum sabah sunu yapıyorum dogrumudur 2 yumurtayı tavaya krıyom yagsız tuzsuz üstüne 100 gram cökelek ? yanına 2 dilim tam bugday ekmegi

2. regmore

regmore Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dostum bende seninle ayni sorunu yasiyordum %21.9 yag oranim vardi 2 aylik spordan sonra yag oranimi %17.5 cektim protein almayami calisiyorsun almamaya bilmiyorum bi yazim hatasi var ama ginede protein miktarin cok az cardiyo ve vg yapiorm diosn bende Haftada 4 bb 2 gun hitt cardiyo 1 gun dinlenme yapiyorum arada kendimi cok yorgun hissedersem 2 gun dinlenme yapiyorum ama ust uste degil

demek istedigim eger yeterli protein i almazsan yag oranini dusurmek isterken kaslarindanda olursun onun icin ozellikle sabahlari ii protein almani tavsiye ederim ki vucud butun gece proteinsiz kaldi

Cokelek koyuyorm demissin benim bildigim cokelek cok tuzludur...onun yerine ben sabahlari tavaya ilk basta light ton baligi koyuyorum ustune 3 yumurta beyazi 1 tam yumurta kiriorum hem cok lezzetli oluo hemde protein acisindan cok kuvvetli tavsiye ederim

bu arada boyum 181cm spora basladigimda 76.6 kg dim simdi 75.6 sadece 1 kg verdim 2 ayda ama yag oranim %21.9 dan %17.5 geriledi

Beslenme cok onemli...

Sayfayı Paylaş