Protein ve Karbonhidrat

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve harun25 tarafından 11 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. harun25

harun25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,
    Biliyorumki bununla ilgli çok fazla konu var fakat kişiden kişiyet farklılık göstermesi nedeniyle sizlerin önerilerinizi bire bir almak istedim. Umarım doğru yere açmışımdır konuyu. Not: Forumdaki konuyla ilgili yazıları okudum.

Ben 25 yaşında bt çalışanıyım, günümün %70lik kısmı ofiste oturarak ve kullanıcılara gıderek gecıyor. 70 kilo ve 1,71 boyundayım.Göbek bölgemde hafif yaglanma var ama çok değil, 3 aydır haftada ortalama 3 gün ağırlık çalışıyorum, 1 aydır Hardline 3x matrix whey protein kullanıyorum ve bu ay bitirdim, vucut hafif kendını toplandı ve kardiyo da yaparak gobek bolgesını bıraz erttım ve sıkılastım, sımdı gozle gorulur bır sekılde bıraz hacım kazanmak ıstıyorum.

O nedenle bu sefer karbonhidrat Optimum Serius gainer aldım fakat karbonhidrat hacım kazandırırken yaglanmada yaptırır mı sormak ıstedıgım bu kollar felan kaslı yagsız duruyor fakat bırazda sısırıp hacım kazandırmak ıstıyorum bılıyorum bu bırazda sabır ısı fakat en fazla 1 2 ay daha yaparım bu sporu yıne proteın tozu ıle devammı etmelıyım yoksa karbonhodrat mı daha yararlı olur bılemedım.

2. sörarthurdayne

sörarthurdayne Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Yediklerinin ne kadar kaliteli olduğuna,metabolizma hızına bağlı.Ne kadar kaliteli gıdalar alırsan o kadar az yağlanırsın.Yağlanmanın aldığın gainer ile alakası yok ve sadece ona umut bağlama önce öğünlerini sağlam tut takviye olarak gainer alırsın.

harun25 bunu beğendi.
  3. harun25

harun25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkur ederım orası aşikar beslenme kısmına dıkkat edıyorum yulaf et ve tavuk yumurta sut bunları yogun ve bol tuketıyorum, burda sormak ıstedıgım, 3 aylık bır calısmam var takviye konusunda proteın ıle devammı etmelıyım yoksa karbonhidrat ilemi ?

4. sörarthurdayne

sörarthurdayne Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Aldığın gainer gayet güzel bitene kadar kullan onu.Ara öğünlerde tüketerek hacimlenmeyi arttırabilirsin.Bitince protein ile devam et derim ben.

5. 8 GyM

8 GyM Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    53
    Dediniz ki en fazla 1-2 ay daha yaparım bu sporu.Madem bırakma gibi bir niyetiniz var,hiç boşuna kendinizi yormayın.
    Çünkü bu spor sabrın,iradenin ve disiplinin sporudur ve bu saydıklarım sadece bunlardan bir kaçı.
    BAŞARILAR...

6. harun25

harun25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Önerin için teşekkürler fakat spor benim için bir amaç değil gereç biraz fit olmak istiyordum, 3 ayda toparladım, 2 ayda da 3 kilo kadar hacim kazansam görünüş anlamında bana yeterli olur, sonuçta hepimiz yarışmalara hazırlanmıyoruz.

7. harun25

harun25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gainer nasıl bir hacim sağlar? Şuan var olan kasların üstünü ince yağ ile kaplayıp hacimli mi gösterir? Yoksa damar yollarını pump ile genişletip kas kütlesine hacim mi sağlar yani bu hacim = nedir, hacim = geniş kaslar, hacim = kasların üstünü yağlandırıp geniş göstermesi midir? Belki biraz saçmaladım ama ayrıntı verebilecek bir arkadaş varmıdır yaglanmaktan cekınıyorum proteın ıle degıstırmelımıyım urunu ıkılemde kaldım açıkcası

Sayfayı Paylaş