Protein tozu ve karbonhidrat tozları hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Sarcofago tarafından 13 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sarcofago

Sarcofago Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bahsetmiştim yeniyim ne yağ ne kas olarak kütlem yok . sadece protein tozu alsam bu spor için düzenli hem yağ hem kas olarak kilo alırmıyım şuan 53 kiloyum yaşım 17. boyum 177 . Yoksa sadece protein tozu kuru kas mı yapar karbonhidrat tozuda almam gerekiyormu?

İkinci sorumsa? 1er kilo alsam beni ne kadar süre idare eder ve ortalama bu sürede ne kadar kilo kazandırır? ayrıca marka tavsiyesi alsam? teşekkürler.

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    protein ya da karbonhidrat tek başına kas yaptırmış, ikisi birlikte gerekmektedir, schwarzxxl'nin yeni başlayanlar için kilo almaya yönelik beslenme programı var onu uygulamanı tavsiye ederim, ilaveten gainer kullanabilirsin, bsn true mass güzel gainerdır, optimum serious massta iyidir...

3. RaiNN2

RaiNN2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    O bahsettiğin beslenme programının linkini koyabilirmisin önümüzdeki hafta bende başlayacağım :)

4. Sarcofago

Sarcofago Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece protein tozu kullansam ve düzenli beslensem Kilo alırmıyım Çok açık ve net tam olarak cevabını bulamadım Kafayı yiyeceğim .!

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

Sayfayı Paylaş