Protein Tozu ve cretaine aynı anda kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CaptainPrice93 tarafından 19 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CaptainPrice93

CaptainPrice93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar bir çok konuya baktım ancak bulamadım 17 yaşındayım boyum 170 kilom 62 skiny fat bir vücüdüm var 8 ay önce spora başladım aralıklarla spor yapıyorum 1 hafta hiç yapmadım 1 hafta yaptım vb kollarım 28 santimden 31 santime çıktı şımdı protein tozu ve cretain aynı anda kullanmayı duşunuyorum ancak kimse kaç ml suyun içerisine kaç gram proetin tozu ve ne kadar creatin atmamızı söylememiş yardımcı olursanız minnetarım

2. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Kreatin ve protein tozunun içinden ölçek çıkması lazım. Ne kadar katacağın ise kutunun üzerinde yazar, yazmıyorsa markayı google yaz oradan bulursun. Nekadar su olması gerektiği önemli değil, kendince seyrelte bilirsin.

CaptainPrice93 bunu beğendi.
  3. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    dostum tozun ve creatinin icinden ölcek cikacak. tozu bir olcek attiginda markaya gore biraz farketmekle beraber 30 gram atmis olursun. creatini suya veya biseye atip karistirmani onermem dunyanin en sacma isi cunku asiri zor karisiyor. creatin olcekleri 6 gram kadardir, ben yarisini doldurup agzima atiyorum akabinde direk su ile yutuyorum ki cogu kisi de boyle yapiyor. yarisindan fazlasıni agizda tutmak zor , 6 gr alicaksan mesela yarim yarim atabilirsin

4. burkiirap

burkiirap Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Kondisyoner
    Kreatini günlük 1 ölçek(5-6gr) iç istediğin saatte. Kolaylık açısından kreatini bardağa dök ve çok az su ekle(1/10), bardağı daire çizerek salla ve tek yudumda kreatini yut(kreatin kullanırken bol su içmeyi unutma). Protein tozunun kullanımı ise markanın tarifinde yazar. Yaklaşık 400-500 ml su ile karıştırarak içebilirsin iyi sporlar.

Sayfayı Paylaş