Protein Tozu Tercihi ve Antram Programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve muarrem tarafından 1 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. muarrem

muarrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar bende 2 aydir bu sporla ugrasiyorum. İlk protein tozum CytoSport Muscle Milk çikolataliydi ve tadi bana güre muazzamdı etkisini de gördüm tabi bu etki ilk aylarda fazla gelişim oldugundan dolayıda olmuş olabilir. Tadını kıyaslayabileceğim Vpx Zero Carb ve biotech nutrion var. İkinci olarak muscletech nitro-tech hardcore ürünün cileklisini aldım tabi almadan önce forumlarda ki yorumları okudum ama ilk sayfalara bakmıstım son sayfalara değil ve cogu arkadas cileklinin cok köpürdüğünü ve topaklandıgını yazmıs. O yüzden kararsız kaldım baska bir ürün alayim mi diye.
    Salondaki hocadan almıstım CytoSport Muscle Milki ama ondada kalmamıs ısrarla bana amino asit öneriyor ama daha 2 ay olmuş başlayali ve burada da cogu arkadas yazmis 6 aydan önce erken diye.

Son bir aydır kullandığım program bu haftada 4 kez gidiyorum spora ve her antraman sonu karın da calısıyorum. Sizce bu antramana muscletech nutrion uygunmudur yoksa ben gene muscle milk mi alayim. Birde kullanım seklini muscle milk antramandan sonra iki ölcek olarak kullanıyordum , bunu ne sekilde kullanmaliyim teşekkürler.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme: 1 Haziran 2012
  2. muarrem

muarrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Birde arkadaslar B programım biraz uzun sürüyor ama burda okudugum kadariyla antramanlarin 1 saati gecmemesi gerekiyormus ben karında girdigim icin benim bir saati geciyor bir zararı olur mu ?

Sayfayı Paylaş