Protein tozu kullanmadan direk amino asit kullanmak ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Elven_star tarafından 23 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Elven_star

Elven_star Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba.Ben 18 yaşında 1.80 boyunda 85 kilo dipçik gibi sayılmasada bir delikanlıyım :) forumun ileri gelenlerine bir sorum vardı cevaplarsanız sevinirim.

1-Ben 2.5-3 aydır Flexor hocanın dumbellarla evde çalışma programını uyguluyorum ve başlamadan önceki halimle kıyaslanınca arada dağlar kadar fark var.bundan 1 hafta önce spor salonuna yazılmaya karar verdim gittim salona orda 25 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşan bi hoca varmış oturduk derdimi anlattım işte protein tozu kullanıcam dedim fiyatı ne kadar falan diye sordum adam bana tişörtünü kaldır dedi vücuduma baktı.Bende yağlı bir vücuda sahibim adam sana protein tozu alma direk amino asit al dedi ondan kullan dedi.Sizce yapcak olduğum doğrumu yoksa protein tozumu alayım ? Birde ordaki hoca amino asiti aldıktan sonra egzersizleri yaparsın egzersizlerden sonra kardiyo yaparsın dedi.Sizce iyi olurmu forumda kardiyoyla ağırlık çalışmalarının aynı günde zararlı olduğunu okumuştum..

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim..:)

2. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Bizim salonda bir arkadas vardi
    175 boyunda 120 kg idi.cla kullandi.85 kg ye dustu 5-6 ayda.daha sonra ona amino asit kullanmasini önerdi ilk olarak.ben 60 kg idim bana gainer kullanmami söyledi.bunu söyleyen kiside HASAN ERDOGAN di.Duymussundur ismini belki...

3. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    konuyla alakası yok ama araya bi gireyim dedim, hasan erdoğan yazınca google'a böyle birşey çıktı :)
    http://images.google.com.tr/images?hl=tr&q=hasan erdoğan&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi

4. Elven_star

Elven_star Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler cevabın için ama hayır duymadım ismini.sonuç olarak benim gitcek olduğum salondaki hocanın önerisi doğrumu yoksa yanlışmı daha detaylı bir bilgi verebilcek olan varmı :(

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Elven_star bunu beğendi.
  6. Elven_star

Elven_star Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler Flexor cevabın için.Benim anladığım kadarıyla salondaki hoca yağlı olup olmadığıma bakmak için çıkarttı tişörtümü :) Yalnız ben okul açılana kadar gidebileceğim yani 3 ay kadar bi süre yani direk amino asit alsam ve 3 ay çalışsam azda olsa birşeyler yapabilirmiyim ?

7. Elven_star

Elven_star Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap verebilcek kimse yokmu

8. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    yenilere amino gereksiz bence,amino ince ayar verir insana.protein tozu al sen.hocanın kafası iyidir.

9. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın

Sayfayı Paylaş