Protein tozu kilo aldırır mı veya vermeye engel olur mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Berkay YAŞACAN tarafından 24 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Arkadaşlar spora başladıgım 1 hafta sonra 2 ayı tamamlayacak. Şuana kadar hep cardio yapıp 109 kilodan 94 kiloya düştüm.
    Hocam vucudun toparlanmaya başladı yavaştan vg ye başlamamı söyledi bende kas kütleside yakmış olduğumdan dolayı protein tozu kullanmayı düşünüyorum protein tozu kullanırsam kilo aldırır mı bana salona gittiğimde ilk vg yapacam sonra 25 dakika cardio yapacağım. Kilo vermemi engeller mi çünkü göbeğim fazla hafiften ama üst karın bölgesinde karın kasları kendisini ufaktan gösteriyor kiloma rağmen yağ oranım düşük
    Forumu araştırdım ama tam bi sonuç bulamadım hem minimum kas kaybı istiyorum proteinli bir diyet yapıyorum. Yağ un şeker tuz kestim.
    hazirana kadar güzel bi vucut yapmak istiyorum hiç bir türlü maddi sıkıntım yok ürün önerebilrisiniz.

2. Onr.erdgn

Onr.erdgn Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Whey protein almalısın içeriğinde 0 şeker olan.İso 100 whey piyasadaki en iyi proteinlerden birisidir tadıda güzel.

memeth86 bunu beğendi.
  3. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Tadında sıkıntı yok hocam idare edecez artık hazirana vucudu toparlamam lazım parise gideceğim

4. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    GÜNCEL TAVSİYE BEKLİYORUM

Sayfayı Paylaş