Protein Tozu İle Birlikte Beslenme Programım Sizce Doğru mu ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Altan3435 tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Altan3435

Altan3435 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Merhaba, 24 yaşındayım ve kilom 88,5. Bel ölçüm 99 cm. İki aylık bir süreçte iyi bir diyetle bu noktaya geldim, belim 105cm, kilom 93 idi. Artık vücut yapmak istiyorum. Bunun için whey protein tozu da satın aldım. Beslenme programım şu şekilde, kahvaltıda 1 yumurta sarısı , 4-5 yumurta beyazı bir dilim light peynir, iki dilim çok tahıllı ekmek, 7 tane yeşil zeytin. Kahvaltıdan bir - bir buçuk saat sonra nesfit yiyorum. 1-2 saat sonrasında 30 gr whey protein tozunu suyla karıştırıp antrenmandan yarım saat önce içmiş oluyorum. Fitness antrenmanıda biter bitmez yine 30 gr whey protein tozunu suyla karıştırıp içiyorum ve eve gelip ton balığı yiyorum. 2 saat sonrasında da haşlanmış tavuk yiyorum. Gün içerisinde lor peyniri, bir avuca sığacak miktarda fındık ceviz ve badem, üzüm pekmezi içiyorum ve gece yatmadan önce bir porsiyon süzme peynir yiyorum.(öncesinde 1 saat suda bekletip tuzunu çektiriyorum). Haftada 3 kere falanda antrenmandan 1 buçuk saat önce makarna yiyorum. Sorum şu ki çok mu fazla protein ağırlıklı bu beslenme yani karaciğere zarar verecek kadar yoğun mu? Fitness'a başlayalı 3 ay oldu, haftada 4 gün fitness yapıyorum, haftanın iki günüde tenis oynuyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? protein tozu için erken, tavuk veya ton balığımdan birini öğünden çıkar vs öneriniz olur mu yoksa her şey yolunda mı sizce? Çok teşekkür ederim şimdiden. ( protein tozu markası: optimum %100 whey).

Sayfayı Paylaş