Protein tozsuz olmazmı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve karsiyakaumut35 tarafından 16 Mart 2017 başlatılmıştır.

Protein tozsuz olurmu ?

1. Olmaz

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Olur

oy sayısı 9
    100,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. karsiyakaumut35

karsiyakaumut35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İki arkadaş fitness'a başladık benim 2 yıl öncesine kadar bi 3 aylık fitness geçmişim oldu fakat aşırı kilo verdiğim için bırakmak zorunda kaldım (3 ayda 9 kilo).
    Arkadaşla düşündük ve tekrar başlama kararı aldık şuan 2. ayın ortalarındayız benim kilom ve kas oranım sanırım iyi gidiyor, azda olsa gözle görülür bi değişim farkediyorum. 1 Ayda biceps 1 cm artmış vücuttaki kas oranıda %1 artmış ne kadar iyi bilmiyorum.
    Bende protein alma zorluğu var . Yumurtanın sarısını yiyebiliyorum . Ve bu beyazındaki proteini karşılamak için süt+yulaf ezmesi karışımına başladım. 1 haftada 4 günüm fitness'a gidiyor. Ve bir haftada toplam 4 öğün tavuk yiyorum yaklaşık 900gr-1kg arası. Ekstradan lor peyniri aldık.Şuan protein kaynaklarımız bunlar.
    Benim yağ oranım biraz düşük bu durum benim için iyi fakat kas hacmi'min büyümeyeceğinden şüpheliyim.Günlük ortalama 100gr protein alıyorumdur.Bu aldığım protein benim için yeterlimi ve bu gidişat iyimi yoksa İLLA PROTEİN TOZU'mu almam gerekiyor ? Bu soruyu sorduğum herkes almalısın dedi bazıları protein tozsuz hiçbirşey olmuyor diyenler bile oldu.

Kilo : 69.7
    Boy : 1.73
    Biceps: 31cm

2. Wekil007

Wekil007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Antalya
    pound başına x 0.75 protein yeterli

Ağırlığın 153 lb x 0.75 ile günlük 114-115 gram protein ediyor

Burada açıklıyor arkadaş; dakika ; 10.20 de

3. DewiLCraFT

DewiLCraFT Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğretmen
    günlük alman gereken protein alıyorsan ki 4 öğün tavuk vs yulaf felan yiyorum diyorsun bence hiç gerek yok.protein tozu destek üründür.yani vücut protein eksiği olduğunda kullanabilirsin.sen kullanmadan da devam edebilirsin.2 ay olmuş başlayalı şuan tavuk vs yiyorsan çok çok yeter toza moza para verme en az bir 6 ay en azından böyle çalış.

Sayfayı Paylaş