Protein Tozları & Karşılaştırma

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Altintop tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

hangi ürünü tercih etmeliyim

1. Hardline Bipro

oy sayısı 57
    11,1%
  2. Hardline %80 whey

oy sayısı 44
    8,6%
  3. Optimum Nutrition %100

oy sayısı 326
    63,7%
  4. Ultimate İsocool

oy sayısı 16
    3,1%
  5. Ultimate Sensation 93

oy sayısı 36
    7,0%
  6. Ultimate Prostar

oy sayısı 28
    5,5%
  7. Twinlab %100

oy sayısı 45
    8,8%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 75 üye.
  1. doubtful_tr

doubtful_tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce TR de iken optimum whey kullandım,öncesinde muscletech nitrotech kullanmıştım çok memnundum,2 side on numara protein tozları .Şuan yurtdışındayım,dymatize ISO.100 kullandım,ama baktımki optimum un verdiği etkiyi vermiyor gittim 4.5 kg lık buyuk çuval şeklindeki buyutunu aldım...tadını özlemişimm ;)

2. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    gasparinin prt tozunu kullanmayı düşünüyorum hep optimum kullandım kıyaslama nasıl olur

3. by_warlock

by_warlock Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuda zaten proteınlerın klasmanı fıyat olarak alınmış x))) twinlab da ultimate de de yeterli değil bence içeriğe baqın glutamin gibi önemli bir amino değeri yoktur. burda kesinlikle optimum 1 numara olurdu. Bence finansmanı acısından ve gelışım acısından uygun protein optimum. 4.5g lık bir protein i ucuz diye alırsın ama 2.3 gb lık proteın kadar etkı goremezsın.. ıyı analız etmek gerekırse optımum. Ama bu konuda optımum Nitrotech olsa 1 numara nitrotech x))

4. TeFo

TeFo Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Araştırma yap bu marka hakkında hiç iyi yorumlar yok :D

5. hasan_akkus

hasan_akkus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merahba arkadaslar, ben yaklasik 6 ay boyunca optimum nutrition 100 whey protein'i kullandim ve gayet memnun kaldim. aynada gördügüm vücudumu göre degerlendiriyorum. ama simdi baska bi whey protein buldum onu kullaniyorum. onun özellikleri de söyle.
    100gr'da 16,5 gr BCAA, 82,3 gr protein 1,4gr yag. var. ilgilenenler icin linkini ekliyorum

http://www.bodystar.de/shop/100_bioactive_whey_isolate_2280g_181.htm

6. trinity

trinity Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 3 aydır bb yapıyorum..boyum 1.80 kilom ise 70..beslenmemde protein alıyorum zaten sadece antrenman sonrası olarak kullanmak istiyorum ve fit bir vücut istiyorum,benim gibi düşünen bir çok kişi olduğunu zannediyorum.Biraz araştırma yaptım Ultimate Nutrition Iso Sensation 93 galiba işime en çok yarayacak ürün. Akıl verirseniz sevinirim..

7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Maddi durumunuz varsa kesinlikle öneririm bench_O

8. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    2. optimum gold kutum bitmek üzere. Nitro-tech siparişi verdim, iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum. Ne dersiniz?

9. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    Muscletech whey protein hardcore mi yoksa o.n gold whey mi önerirsiniz 9 lira farkediyo sadece kararsız kaldım?

10. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    optimum whey proteinde en iyilerden başı çekiyor bence whey protein almak isteyen hiç düşünmesin zaten satıştada başı çeken protein markası ve kullanıcılar arasındada tercihi en çok yapılan protein bu markanınki zaten sitede yapılan anketlerde de belli herşey.

11. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selamlar
    ben kreatini bıraktım ve içinde kreatin bulunmayan whey alacağım 2 gün içinde
    Seçeneklerim ise:
    -Optimum
    -BSN
    -Nanox Protilox
    -İronmaxx ProPak (çok övüyorlar)

Özellikle antrenman sonrası İçin Syntha 6 güzelmidir,Çünkü antrenman sonrası için Sytnha 6 uygun değil diyorlar...

Sizce İçinde Kreatin Bulunmayan 5 lbs ya da 2 lbs lik Hangi Whey i almalıyım???

12. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul

evet doğru diyorsun optimum abartılıyor whey olarak ultimate prostar %100 whey in içeriğine bir bak derim ben şahsen onu kullanıyorum

13. brhmcr

brhmcr Guest

Optimum aslinda abartilmiyor, hatta mutevazi bir protein tozu oldugundan bahsedilir. Genel bakis acisi fiyat - performans. Daha iyiler zaten var.Diyorsaniz ki icerik olarak ultimate iyidir ve fiyattta optimum ile ayni o zaman tercihler yavas yavas degisecektir.

14. lakers44

lakers44 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    sadece protein tozu alıcam başka ürün kullanmıycam derseniz. yani tek ürünle gidecekseniz cytosport monstermilk iyi fikir. veya nitro-tech 'de olabilir. sadece optimum kullanan birisi yanında en azından kreatin almalıdır diye düşünüyorum. ama şuda bir gerçek optimum fiyat vge performans göz önünde bulundururlursa gayet başarılı bir ürün gibi duruyor

Berkay Türkkan bunu beğendi.
  15. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum.Tabi ki daha iyi ürünler de var piyasada ama fiyatı da ona göre değişiyor.ON'un bir çok kampanyası da oluyor.Kendim kullandığım için rahatlıkla örnek verebilirim.Mesela 2.3 kg'lık Gold Standard Whey + 300gr Kreatin'i 175 liraya aldım.Kreatini henüz kullanmadım ama wheyden memnunum.

16. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    BB.com a girde ultimate in aminoasit profiline bak 4 gramdan fazla glutamin var ultimate de

17. brhmcr

brhmcr Guest

18. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Perlator bunu beğendi.
  19. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Bu güne kadar 5 farklı Marka protein tozu kullandım ;

Muscletech Nitrotech Hardcore (1 çilekli 1 çikolatalı olmak üzre 2 kutu bitirdim)
    Muscletech Whey Hardcore
    Gaspari Myofusion Vanillia
    Perfect Whey pro90
    ve Son olarak 1 kutu Optimum Gold Standart (çikolatalı) aldım bugün de forumdan bir arkadaştan 2. kutusunu (mocha cappucino) sunu aldım..

Bu denediğim tozlar içerisinde en çok memnun kaldığım kesinlikle Optimum Gold oldu..

Herşeyden önce tadı çok çok hafif.. Asla bir gaspari yada muscletech gibi ağır değil.. Şişkinlik yaratmıyor , Gaspari gibi köpürmüyor ve gaz yapmıyor.. Perfect,gaspari,yada muscletech gibi çok fazla karıştırmadığınızda topaklanma yapmıyor.. 5 saniye karıştırmanız yeterli tamamen karışıyor 300 ml suda bile..

Tadının hafif ve güzel olması bence en önemli avantajlarından.. Bunun yanında değerleride çok iyi.

1 porsiyonda 25 gr protein , 5.5 gr bcaa , 4 gr glutamine içeriyor.. Şeker ve yağ oranı en iyi wheylerden biri 0 a yakın nerdeyse..

Saydıklarım içindeki en iyi Whey dir bence kesinlikle öneriyorum..

20. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul

Glutamine içeren protei tozu yoktur !

Sayfayı Paylaş