Protein Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dreglego tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dreglego

dreglego Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar Herkese selamlar

Vucud geliştirme sporuna baslıyalı 1hafta oluyor gunluk almam gereken proteini alamıyorum tavuk balık gibi urunlerı sevmedigimden cok fazla yıyemıyorum bunun ıcın https://www.supplementler.com/urun/muscletech-nitrotech-performance-1816-gr-722 şu urunu almayı dusunuyorum sızce yenı baslayan bırı ıcın uygunmudur yoksa daha erkenmı ne onerırsınız yorumlarsanız sevınırım..

2. EmreKar01996

EmreKar01996 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bu gibi ürün alsanizda ana öğün yerine geçmez yani anlıcan gene proteyinli ogunler yemelisin ister etten ister tavuk etinden

3. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Tavuk balığı sevmek zorundasın ama. Yumurta sevmen yada kırmızı et sevmende fayda etmez. Süt seviyor musun? Sevmiyosan spor yapmasanda sev ;)

4. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Vejeteryan olan badicilerde var ama gerek maddi gerek manevi isleri cok zor.Protein toxu olarak butcen iyiyse shynta-6 ögun yerine gecen protein tozudur tadida cok guzel deniyebilirsin

5. dreglego

dreglego Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yorumlar ıcın tesekkürler arkadaşlar en ıyısı doğal olarak almak sanırım alısırım bi kac gun sonra tavuk yemeye basladm bugun :D

sızce herhangı bir takviye almalımıyım yoksa gerek görmüyormusunuz

Sayfayı Paylaş