Protein ihtiyaci

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hotendok tarafından 22 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hotendok

hotendok Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaslar suan yanliz omuz kol onkol ve bilek calisiyorum eger gogus yada baska bi kas grubuda eklersem protein ihtiyacim artarmi? Yani baska bi kasi calismassam daha hizlimi gelisirim

2. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hepsini eşit çalışman gerekiyor,birini çalışmayım dersen o kas grubu küçük kalınca diğer çalıştığın bölgelerdede istediğin verimi alamayacaksın.
    Bu omuz,bilek,önkol çalışmanın sebebi bilek güreşimi?

3. hotendok

hotendok Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Bilek guresi ikinci planda daha cok el gucu ve bilek gucunu gercek hayattada ihtiyacim oldugu icin calisiyorum ayrica gogus kasi eklemek istiyordumda protein kaynagim kisitli oldugu icin programimdan cikardim gunde 2 haslanmis yumurta ve olursa sut peynir ve et yiyiyorum ondan fazla protein alamiyorum bacak kasimsa zaten kendiliginden gelismis ve kalin beden derdindr atlama sinavinda onca sportif ve fit kisi varken 2. Oldum 2.15 atladim sirt kasini calisamiyorum cunku yanlizca dumbellim var ve evde calisiyorum barfix cekemiyorum yanliz omuz calisirken bent over lateral raises hareketinde biraz calisabiliyorum ve karin kasininda guclu olmasindan cok islevi onemli yani calismam gerekmiyor

BulkHulk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş