Protein/Diyet

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve _fitmay_ tarafından 13 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. _fitmay_

_fitmay_ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    yag oranımı düsürmek icin diyet yapiyorum gunluk kcal ihtiyacım 2200 500 kcal acik birakiyorum 1700 oluyor. karbo ve yag alimimi dusuk tutuyorum karbo 150-160 gecmiyorum yag 30-50 gr arasi fakat soyle bisey var yag ve karbo azaltinca proteine yuklenmek zorunda kaldim.. kardiyo yapinca malım cok fazla kalori acigi olusuyor bense 500 kalori aciktan fazlasini birakmak istemiyorum(bıraktıgımda kas kaybı yasamıstım, bazal metabolik hızım 1503'ten 1400 lere düsmüstü simdi yine 1503 onun altına inmemeye calisiyorum diyet yaparken) o yuzden kalori acigimi proteinle kapatmaya calisiyorum. 120-180 gr arasi (2-3 kati) normal ihtiyacim ama benim 200 lerde aldigim oluyor gunde.. genelde 50-60 grımını sabah saatleri aliyorum bide antrenmandan sonra ayni civara denk geliyor. bunun bir zarari olur mu ? karbo yagla kalori acigi kapatmaktansa proteinle kapatmak daha uygun geliyor. gunde 2,5 litreye yakin suda iciyorum

Sayfayı Paylaş