Protein almaya basladım amaa??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berkay27 tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. berkay27

berkay27 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ztn ole şişmekte pek istemiyorum en azıdan az cok belli olsun omuzlar cıksın fln :) yaz basından beri kardio yapıorum ondan sorada hafif agırlık calısıyodum 2 ay ara verdikten sora 3 hafta once agırlıga tam basladım,proteinede 3 antreman oncesi basladım yaza kadar dewam ederim

2. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    (Porsiyon: 1 kaşık (29.4 g)
    Yasak oldugu ıcın sıte ısmı vermyıecegım.
    30 gr ürünü 250 ml su veya süt ile karıştırıp antrenman sonrası için. Günde 1-2 porsiyon.

Proteininin cinsine gore degısır demıssınız. Sıtede suplemenler ve proteinler kategorisinde hergun birşeyler yazılıyor. Arkadaş forumu birazcık gezdıyse sadece bu baslıgı acıp proteinler hakkında bu kadar bılgıyle yetınmeyıp o baslıklara baktıysa zaten 30 gramında 16lık 20lık protein olanları pek tercıh etmez. Bu genel bakıs zaten demek istedigim suydu EK BESINLERDEN GUNDE SU KADAR PROTEİN ALMALISIN. Bu nedemek kendıne gore ayarlar 30 gramında 16 gram protein olandan alır gunde 3 porsiyon icer.

3. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    sen de haklısın çünkü bilen de yazıyor bilmeyen de... yeni başlamış olduğun için antrenmanın hemen sonrasında alman yeterli olacaktır... ileriki dönemlerde antrenman öncesi ve sonrası olarak devam ettirirsin... başlangıç için bence günde tek kullanım yeterli olacaktır...

4. cappi

cappi Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    protein tozunun kullanımı forumda defalarca tartışıldı..Sonuç:Günde iki ölçek kullanılacaksa birinci ölçek sabah kalkar kalkmaz, ikinci ölçek de antrenmandan hemen sonra kullanılmalıdır...Hocaların önerdiği bu..
    Yine de vücudunuzu dinleyin, gece yatmadan önce sütle içilecek protein tozunun kas gelişimine olumlu etkisi var bence..Ama yeni başlayan birinin günde 3 ölçek içmesi ne kadar doğru emin değilim..saygılar..

Son düzenleme: 5 Mart 2009

Sayfayı Paylaş