Protein alımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Uykusuz1 tarafından 27 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Uykusuz1

Uykusuz1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba evde p90x başladım 18yaş 185 boy 75 kilodayım sabah lor peyniri 5/6 zeytin+en fazla 2 dilim tam tahıllı ekmek yiyorum
    saat 9 gibi=1 muz + 1 er avuç fındık ceviz yiyorum.
    Öglen okulda oldguumuz için ekmeksiz pilavlı salatalı döner (1porsiyon+150 gram en fazla)yada ara sıra (hergünde yerim ama cıva birikir diyorlar)ton balıgı +2 dilim tam tahıllı ekmek yiyorum.
    Akşam antrenman sonrası evde varsa protein agırlıklı yemek(2-3 but+yarım tabak pilav,yahni vs)yoksa lor peynirli ton balıklı(160 gram) birşeyler yiyorum içine zevkime göre mısır falanda koyuyorum(Protein tozu almayı düşünüyorum) programa başladım başlayalı beyaz ekmek olsun şeker türevi şeyler kesinlikle yemiyorum karbonhidratta azaldı acaba bu sıkıntı çıkarabilirmi?

Bu programın benim için fazla olma gibi bir durumu varmı bu seferde kas yapıcaz diye allah korusun başka sakatlıklar çıkarmayalım çok kafama takıldı internettede tatmin edici yorumlardan ziyade hep kötüleyici şeyler gördüm yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş