protein ağırlıklı diyetten normal yemeye geçmek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ŞiŞman tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ŞiŞman

ŞiŞman Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 17 2 sene öncesine kadar 165cm 95kiloydum şuan ise 181cm 76 kiloyum acıkcası cok iyi bi değişim yakaladım kiloyu nasıl verdin derseniz günlük karbonhidrat alımını 0 ila 20gr arasına kadar indirdim ve aralıklarla 2 ayda verdim kiloyu cok radikal bir diyet oldu.şimdi 1 aydır spor salonuna yazıldım ancak karbonhidrat fazla almadığım için ağır basamıyorum ağırlıklarla ve maddi durumumunda artık daha fazla ete yetmiyeceği için yeni bi diyet programı hazırlamak istiyorum.ordan burdan karışık yazdım biraz ama asıl konu protein ağırlıklı diyetimden salata yani sebze ağırlıklı bir diyete geçmek istiyorum aslında rakamlara bakarsak 181 boya 76 kilo fena degil ancak özellikle göğüs bölgesinde yağ hala var onu 0a indirene kadarda devam etmek istiyorum.benim düşüncem şöyle bir diyet ;
    sabah ;1 dilim tost ekmeği light 100gr lor peyniri domates 4-5 adet zeytin light beyaz peynir 100gr civarı 1 tane haşlanmış yumurta
    öğlen;1tabak sade makarna ve biraz salata
    akşam bir şey yemeği düşünmüyorum idmandan sonra 1 ölçek whey protein alıyorum sütle beraber
    bi konuda göbek ve göğüs kısmının verdiğim ve aldığım fazla kilolar sebebiğiyle sarkması cok fazla bir sarkma yok bu sarkmayı nasıl düzeltebilirim cardio yapsam düzelirmi yoksa mekik felanmı çekmem gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim.diyet programıma özellikle yardım ederseniz sevinirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:11 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:01 ----------

şunlarıda ekliyeyim haftada 6gün spor salonuna gidiyorum 2 gün öncesine kadarki beslenmem şu şekildeydi.
    sabah:lor peyniri 1 yumurta biraz beyaz peynir ve zeytin ekmek yok
    öğlen:250-300 gram civarı beyaz yada kırmızı et yada balık ekmek yok yanına biraz salata
    akşam:antremandan önce 1 bardak süt antremandan sonra 1 bardak whey protein bukadar
    bu diyeti 4hafta yaptım 2 ay içerisinde ve 76 kiloyada kadar düştüm son 1 aydırda fitnessa gidiyorum sadece kolumu ölçtürdüm hocaya 1 ayda 34cm den 37cme çıktı ve nerdeyse tamamen yağ olan kolumda suan çok az yağ var diyebilirim.

Sayfayı Paylaş