protein 7.com weider protein tozu

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Batur11 tarafından 5 Mart 2017 başlatılmıştır.

Tags:
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Batur11

Batur11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merabalar arkadaşlar bu siteden weider ürünü alan oldumu daha önce ,diğer siteler göre fiyat olarak daha ucuz sebebi bilen var mı güvenilir mi ?

2. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Bencede ucuz ama bilmem ben elden aldım 240 TL olan 180 aldım olimp bcca 100 felan

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. nuhtekin

nuhtekin Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Kendileri ithal ettikleri icin uygun onlarda

4. engin85

engin85 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Wei der tür kiye oraya toz vermediğini söylüyor yani otomatikman güvenilirlik sorunu olusuyor bana göre:) nereden aliyor o zaman pro7 bu weider leri ? Almanyadan aliyoruz dediler bana barkod kontrolu içinde bir site verdiler ama sitenin weider le alakasi yok ismi bile farkli bir site.
    Üstelik internette pro tein7 le ilgili bu kadar çok bulgaristan muhabbeti dönerken 5 10 tl ucuz alicam diye riske girmeyin derim ben.

5. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Bulgaristan da toz üretimi var mı ?

6. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Bütün supplementlerimi bu siteden alıyorum , aynı gün kargo . İstanbul içi bazı ilçelere aynı gün ulaşım mevcut .Ürünlerin orjinalliğinden şüpheniz olmasın . Ultimate'nin ithalatçısı bu firma . Weider'ın ithalatını hangi firma yapıyor bilmiyorum ama bu sitenin sahte ürün satacağını düşünmüyorum

7. engin85

engin85 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Konu sahibi weider i sormuş o yüzden weider üzerinden cevap verdim ben.
    Istedigi kadar güvenilir olsun resmi türkiye distribütörü varken başka yerden almak pek mantıklı degil. Ayrica tekrar ediyorum barkod kontrolu için verdikleri sitenin weider le alakasi yok.

8. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Üzerinde ithalatcı firma bilgi etiketi yokmu ?, Şimdi Antilop adlı firma ithal ediyor, öncesinde sportone diye bir firma varmış. Bende öküzlü bir yerden almıştım, son kullanım tarihi 2017 yaz aylarına rastlıyor. Anladığım kadarı ile hala piyasada bu firmanın eski ürünleri mevcut, onları satıyorlar. Alınca bende ki antilop ürünün son 2 dozu ile diğerini yan yana koyup test yapmıştım. Ambalaj, renk, koku, tat, çözülürlük vs. hepside birebir aynı çıkmıştı. Ayrıca Bulgar ürünlerin son kullanma tarihleri 2018-19.

9. engin85

engin85 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Şimdi türkiye distrübütörü antilop firmasının bulgar ürünü getirdiğini sanmıyorum, olabilirde sonuçta bu işin birebir içinde değiliz.
    ben 1 hafta önce ikitellideki antilop gıda dükkanına gidip ordan aldım weider 2.3 kg toz, üzerinde antilop gıda ithalatçısı yazıyor, son kullanma tarihide 2018 mart.
    siteden baktım orjinal üründür yazıyor. Ben gittiğimde en az 50 büyük kolii yani 1 tır ı doldurucak kadar ürün satmışlardı, tırın gelmesini bekliyorlardı herhalde istif yapmışlardı kolileri.
    Kolilerin üzerinde hamburg germany yazıyordu

10. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bulgar ürünlerinde hologram olmuyor diye biliyorum. Antilop da hologram var. Bende uygun aromayı bulduğum sürece antilopun webinden alıyorum.

11. Rasimss

Rasimss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Ben ****** yi bulgar malı satıyor diye biliyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Mart 2017 ---
    O dediğin markayı

12. berkabter

berkabter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben daha geçen hafta ******.comdan aldım. ürünle ilgili hiçbir problem yaşamadım. ayrıca bende sordum neden bu kadar ucuz sizde "italatçısı olduğumuz için kar marjını en alt seviyede tutabiliryoruz" gibi bir açıklama yaptılar.ben memnunun yani kısaca.sen yinede istersen müşteri hizmetleri ile görüş.ben 444 9569 den ulaştım ****** ye

13. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    ben bu siteden çok alışveriş yaptım güvenilir bol hediyesi ve zamanında teslimi var weiderı bir kere aldım supplementlerden ama orasıda çok pahalı aldığım ürünler pro7 de hiç sahte çıkmadı ve dün 234 tl iken şimdi 269 tl olmuş bak kaçırdım bence al optimumun disbnirötörüydü bide sanırım yani yerleride izmitte

Sayfayı Paylaş