Protein İçerikli Hazır Gıda

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve TürkYurdu tarafından 20 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara

çalıştığım için ara öğünlerimi dışarda yeme yada hemen pişir evde ye tarzında yapamıyorum evde sabahtan pişirip işe geldikten sonra mesela sabah kahvaltısı ile öğle arasında yemeyi yada öğle ile antreman öncesi yemeyi istemiyorum soğuk oluo miğdem bulanıyo falan o yüzden sordum ara öğünlerde protein bar kullanılabilir mi diye? Kullanılabildiğini öğrenmek güzel oldu teşekkürler

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ne demek istediğimi anlatamadımki dıyorumkı sokakta kaşarı alıp nasıl yesin hadi bir türlü yer onu buzdolabına koyması gerekıyor sokakta buzdolabı yokkı bozulur bide yağ konusunda ceviz fındık takı yag omega3 yagı dır faydalı yagdır onla kaşar yagını nasıl karşılastırdın :D

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Tabiki öyle zaten ama koca bir öğün için yetersiz. Evden buzdolabı poşeti içine koyup götürebilir :)

4. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler. Multipower protein barı denedim bu arada gerçekten çok doyurucu ve lezzetli üstelik fiyatı da çok pahalı değildi. Kaşar, ton balığı, lor peynir, hiç bulamadımmı da süt falan idare edeceğim artık bu tür durumlarda. :)

Sayfayı Paylaş