Propolis damla

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve alimakyol tarafından 27 Mart 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. alimakyol

alimakyol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar özellikle bu kovid salgını döneminde bağışıklık sistemimi doğal yoldan nasıl güçlendirebilirim diye araştırma yaparken propolis'in dünyadaki en kuvvetli doğal antioksidan kaynağı olduğunu öğrenmiştim. covid-19'a karşıda çok işe yaradığı konusunda çeşitli yerli ve yabancı makaleler okudum. piyasada biraz araştırma yapıp birkaç markayı denedikten sonra mersin'in 2000 rakımlık Toros yaylalarında kovanlarından %100 doğal yöntemler ve organik tarım yönetmeliğine uygun olarak elde ettikleri propolis'i su ve alkol bazlı formlarda satışa sunan Beezone markasında karar kıldım. propolis doğrudan kullanıma uygun olmadığından su ya da alkol gibi çözeltiler kullanılarak tüketime hazırlanıyor. propolis alkolde daha iyi çözünüp daha fazla bileşene ayrıldığından yetişkinler için alkol bazlı olan, çocuklar için de su bazlı olan formu öneriliyor. yetişkinler günde 20-80 damla, çocuklar da 10-40 damla arası tüketebiliyor ve kullanım konusunda kritik nokta sabah aç karnına mutlaka tüketilmesidir. Beezone organik propolis damlayı resmi satış ve destek sitesi olan https://propolisdamla.com/ adresinden satın alabilirsiniz. Sitede propolis damlanın içeriği ve kullanımı hakkında çok detaylı bilgiler ve ürünü daha önceden kullanış kişilerin bıraktığı yorumlar var. Satın almak için sitedeki sipariş formunu doldurabilir ya da telefon açabilirsiniz. Sitedeki belgelerimiz kısmında takviye edici gıda onay belgeleri ve organik tarım sertifikaları mevcut. Ben bir süredir kullanıyorum ve gerçekten çok iyi geldi. Özellikle soğuk havalarda kırgınlık yaşamamak için harika bir ürün. ben sonbahar kış aylarına girerken bir şişeyi bitirdiğimde grip falan olmuyorum. Mutlaka kullanın.

2. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    piyasada biraz araştırma yapıp birkaç markayı denedikten sonra mersin'in 2000 rakımlık Toros yaylalarında kovanlarından %100 doğal yöntemler ve organik tarım yönetmeliğine uygun olarak elde ettikleri propolis'i su ve alkol bazlı formlarda satışa sunan Beezone markasında karar kıldım

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
    Reklam ajansınızı değiştirin.

3. onur_45

onur_45 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    baya reklam yapmışsın.okuduğun çeşitli yerli ve yabancı makaleleri atabilir misin.ben de okuyayım :)))

4. alimakyol

alimakyol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Beezone firmasının organik sertifikalı su ve alkol bazlı propolis damla ürünlerini satın almak için: https://beezone.com.tr/

5. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    Kardeş yeter artık bu kadar reklama. Çok bariz işte şirketin adamısın reklam yapıyorsun ama yemez burdakiler bu numaraları

Sayfayı Paylaş