programim nasil sizce

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve byzatwuer tarafından 8 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. byzatwuer

byzatwuer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar antrenman programim nasil sizce yani 3 ay önce biraktim sporu ve 4aylik geçmişin var düzenli 82 kg spor salonundan ciktim şimdi 90 kg yim hocama söyledim ve bu programı verdi. Diyet uygulamiyorum yani zayiflama için 3 4 gündür basladim yavaş yavaş 3haftadir spor yapiyorum bir gram kilo kaybi olmadi sizce normalmi kardio bulunmakta vev45 günlük program bu
    Sizce diyet yapmalimiyim yoksa program yeterli yani protein agirlikli ve karbonhidrat agirlik beslenmeye devam mi diyette karboyu aticam günlük 30 40 gr karbon alicam protein tozu kullanmiyorum bu arada lor peynirine talim neyse programim sizce nasil diyet uygulamalimiyim sizce yani diyet yaparsam kas kaybi olur diye dusunuyorum

http://i.hizliresim.com/V6G3Dy.jpg programimim adresi

2. byzatwuer

byzatwuer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
  3. HG!

HG! Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş