Program Yardımı..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cem1234 tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cem1234

cem1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1. Spora başlayalı 2 ay oldu ve kaslarım spora alıştı.2 ay boyunca 1 kere aksattım hiç aksatmamaya çalışıyorum.Hocalarımız biraz isteksiz bu konuda bende edindiğim bilgilerle program yazdım.Bazı şeylerde yardımınıza ihtiyacım var. Göğüs ve Sırtta program tasarlayamadım,kol ve arka kol 3 hareket yeterli mi?

Gün1-Göğüs Kol Gün2-Sırt-Arka Kol Gün3-Bacak Omuz Gün4-Dinlenme yada cardio
    -?????????????? -???????????????? -Arnold Press
    -?????????????? -???????????????? -OneArmLateralRaise
    -?????????????? -???????????????? -MilitaryPress
    -?????????????? -???????????????? -DumbellFrontRaise
    -?????????????? -???????????????? -Barbell Upright Row
    -Preachure Curl -Triceps Pushdown -Squat,Deadlift
    -EZ Barbell Curl -DeincleineLyingTricepsExt. -LegPress,Calf Press
    -Hummer Curl -ReverseRopePushdown -Leg Curl

Kendi elimden yazmış olduğum için, bazı hatalar olabilir. Biceps ile triceps aynı anda olmaz diye sırtla birlikte yapmalıyım demiştim doğru mu? Sizce göğüs ve sırt bölgelerini çalıştırmak için neler yapmalıyım? Bu arada boyum 180, kilom 78 diyetisyenim 3 kiloluk fazlamın olduğunu söyledi.Şöyle düşünüyorum yaza kadar kas kütlesinde artış yapıcağım son aylarda gerekli diyet ve kardio ile yağ oranımı düşürüp parçalamak doğru mudur? Kol ve arka kol için 3 hareket çok mu az? Bir de arkadaşlarım spordan önce BCA kullanıyorlar, BCA'nın kas yıkımını önlediğini söylediler, bende almalı mıyım? Bence şuan kas yıkımını sağliyicak kas kütlem yok. Cevaplarınızı bekliyorum.Program biraz karışmış ama anlaşılır.İlk forumda ilk konum olduğu için kusura bakmayın.

Son düzenleme: 13 Ekim 2014

Sayfayı Paylaş