program ve supplement yardımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BuğraHodo tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BuğraHodo

BuğraHodo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi günler,
    Birkaç konuda yardıma ihtiyacım var ve internette araştırdıkça daha fazla kafa karışıklığı yaşadım ve siz bilgili arkadaşlara danışmak istedim.
    Öncellikle yaşım 23, boyum 194 ve kilom 93. Vücut geliştirme sporunu ise 7 aydır yapmaktayım. göbek (çok olmasada) ve özellikle gögüs bölgemde ki yağlanmadan şikayetciyim. kanat, kol ve omuz kalınlığımdan ise memnunum. şu anki çalışma programım da gögüs, omuz, ön kol-arka kol ve kanat-bacak şeklinde ayrı günlerde çalışıyorum. her antreman öncesi kardio yapıyorum ve düzenli bir diyet içersindeyim. Haftada ise 4-5 gün spora gitme imkanım oluyor. Size olan sorularım ise su şekilde;

1- Göğüslerimde ki "sivriliği" azaltmak ve yağları yakmak için kardio dışındaki gögüs çalışma programım nasıl olmalı? set ve tekrar sayılarını nasıl yapmalıyım?
    2- universal amino 2700 kullanıyorum. tek başına yeterli olur mu yoksa whey protein tozu da almam gerekir mi?
    3- bölgesel çalışma (gün 1: omuz, gün 2: gögüs, gün 3:ön/arka kol..) şeklinde olması mı daha uygun olur benim için, yoksa geleneksek şekilde ( gün 1: gögüs/ön kol, gün 2: omuz/arka kol ... ) çalışmak mı daha uygun olur?

Şimdiden cevaplarınız ve ilginiz için teşekkür ederim. saygılarımla,

2. Ömer F.

Ömer F. Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Türkiye
    Göğüslerin sivriyse gerginleştirmen gerekir. Yani kardiyo ile değil kas hacmini arttırarak olabilir. Amino asitini bitir bi daha da başka birşey alma henüz ne gördünde amino asit aldın merak ettim. Bölgesel çalışmalar çöp, forumdan tam vücut sistemini öğren onunla çalış 7 ayda göğüslerini düzeltememen de yanlış çalışmadan zaten.

3. proteincenter2

proteincenter2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    SPORCU BESLENMELERİ
    Yer:
    ESKİŞEHİR
    merhaba öncelikle kardiyo agırlıklı antrenmanlar yaparak yag oranını dusurmen lazım ve şu dönemde her kas grubunu farklı farklı calıstırmak mantıklı degıl. Bende sana tavsiye kas gruplarını ıkıye böl günde 3 kas grubu gir ve ardından ortalama 1 saat kardio yap supplement konusuna gelirsek kullandıgın ürünler amacına uygun olmalı yanı amınodan önce bir l carnıtıne ıhtyacn var ve isole bir proteıne uzun uzun anlatmak isterim yardımcı olabılırım ulaşmak istersen 05448263232 iyi günler.

Sayfayı Paylaş