Program için yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hsvncnhmz tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hsvncnhmz

hsvncnhmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şuan Insanity programını uygulamaktayım 1 haftayı yeni bitirdim benim sorun şu akşam eve 5'de geliyorum ve araöğünle spora girmek zorunda oluyorum bu da pek enerji vermiyor açıkçası ve sabah da 4-5 civarı uyandığım için sabaha almak istiyorum da sizce performans kaybı olur mu ve de sabaha alırsam beslenmem de nasıl değişiklik yapmam gerekir ( sabah daha fazla akşam daha az prot al gibisinden )

Bir de herkes çok zayıf olduğumu söylüyor yaş 15 - 174 - 52 fakat karın kaslarımın belli olması için bi yandan yağ yakmak istiyorum ama zayıfladıkçada kötü duracağım ( az az kilo almalıymı ) bunun bi orta yolunu bulamaz mıyım?
    Son olarakta Insanity'i bırakmak istemiyorum şuan çok iyi kondisyon sağlıyor gibi geldi badminton da oynadığımdan faydasını görürüm diye düşünüyorum dayanıklılık denge falan.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler. :)

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Kilon artınca baklava olmaz diye birşey yok yağlı alırsan çıkmaz baklava yani kilo alırken iyi kardiyo yapıp iyi beslen

3. hsvncnhmz

hsvncnhmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sabaha almam konusunda da cevap verebilirseniz sevinirim

4. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları: