Program devamlılığı ve gelişim yardımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rotz tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. rotz

rotz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABALAR forumda bir çok yazı okudum fakat bütün hepsi birbirine girdi yaklaşık 1 yıldır bb sporuyla ılgılenıyorum uzun süredir bir program kullanıyordum sizde bilirsinizki en kaliteli spor salonunda bile hocalar çok fazla ilgi göstermiyor tanıdığınız değilse bir program var elimde 3 aydır kullandığım az çok gelişme kaydettim daha sora antrenöre belirrttim bukadar süre oldu sonuçta bir süre sonra kaslar aynı hareketlere alışıp gelişmeyi durdurduğu söleniyordu eskiden beridir duyduğumuz için oda programı değiştirmek yerine super sete cevırelım dedı hem daha kısalır hem değişiklik amaçlı ama hareketler gene aynı süper set e cevırdığı programıda yaklaşık 2 aydır kullanıyorum sizce değiştirmelimi artık değişlik gerekiyorsa nasıl yapılmalı lütfen yardımcı olurmusunuz arkadaşlar programı yazıorum
    1.GÖĞÜS- ÖN KOL
    MULTİPRESS İNCLİNE VE DUMBLE FLY İNC BU 2 HAREKET ARD ARDA GİRİLİYOR 4 SET 13 13 10 10 TEKRAR HALİNDE
    MULTİ PRESS VE DUMBLE FLY AYNI ŞEKİLDE ARD ARDA SET VE TEKRARLAR HEP AYNI 4 SET 13 13 10 10

BARBELL CURL
    PREACHER CURL (TEK KOL TEK KOL) VE DUMBLE CURL ARD ARDA

2.SIRT-ARKA KOL-KARIN
    LAT PULLDOWN VE LAT PULLDOWN (TEK) ARD ARDA
    LAT ROW VE SEATED ROW ARD ARDA

CABLE PUSH DOWN VE CABLE ROPE DOWN
    DİPS
    KARIN HAREKETLERİNİ HATIRLAMIYORUM ŞUAN STANDART BİR KAÇ HAREKET 4SET 20 TEKRAR

3. OMUZ-BACAK
    SHOULDER PRESS MAKİNADA
    DUMBLE LATERAL RAİSE VE D. FRONT RAİSE ARD ARDA
    DUMBLE FLY ARKA OMUZ

LEG EXT. 4 SET 15 15 10 10
    LEG PRESS 4 SET 15 15 10 10
    SQUAT 4 SET 15 15 10 10
    LEG CURL CALVES 4 SET 15 15 10 10

BİR TEK BACAK VE KARIN HAREKETLERİNDE TEKRARLAR FARKLI

ÖNERİLERİNİZ NELERDİR yanlış yere yazdıysam affola.

2. rotz

rotz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forum boş heralde 10 gündür kimse bi yardım için yazmamış kapalımı bu forum??

3. rotz

rotz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sayfayı Paylaş