Program önerileri

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve James0 tarafından 1 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. James0

James0 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yaş 15,boy 172 kilo:57.1aydır evde 3kglık dambıllarla çalışmaya başladım.başlamadan kol 28.2di şuan 29.daha fazla ölçü alabileceğim bir program yazarsanız memnun olurum.Ayrıca neredeyse 1yıldır kilo aynı kilodayım.2dk koşsam bile nerdeyse 1lt terliyorum.hem kilo hemde egzerszizler için program yazarsanız çok memnun olurum.Şuanki programım
    3X12 arka karın
    4x20 üst karın
    25x4 kol
    12x6 arka kol
    12x3 sırt
    ön arka ve yan omuz herbiri 12x3 setlerle
    4x20 göğüs

hergün yapıyorum daha iyi bir program yazarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler :D

2. Teddie*

Teddie* Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yer:
    Istanbul.
    Bu programına devam et ama hergün yapma, 1 gün dinlenip ertesi gün antrenman yap. :)

3. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Resimlerini görmeden , beslenme şeklini bilmeden , neyi amaçladığını bilmeden vs. vücudun hakkında hiç bir şey bilmeden hiç kimse sana program yazamaz!..

Eğer imkanın varsa bir salona git hoca eşliğinde çalış yok benim zamanın yok diyorsan evde çalışma porgramı olarak,
    FleXoR hocanın evde dumbell ile çalışma programını öneririm=https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html
    Beslenme için ise SCHWARZXXL'in oluşturduğu örnek beslenme şeklini öneririm=https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-beslenme-tekni-t8692.html

4. UfukArda

UfukArda Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Katılıyorum :) Gelişme için dinlenmeye ihtiyaç var

5. AZEROTH

AZEROTH Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle kilo ve boya deyinmek istiyorum... kilon boyuna göre gayet uygun ama fiziki yapın konusunda herhangi bir bilgim yok... demek istedigim boyu 1.85 kilosu 70 olan adam var ama belinde bacagında yuklu yagı var ama sende bunun olmadıgını varsayıyorum..
    Eğer tam tersi ise HIIT yapmanı tavsiye ederim (Kosu bandında 7 km de 1 dakika hafif kosu 10 km de 1 dakika hızlı kosu ve yine 7...)
    Yasın 15 uygulamakta oldugun program bu işi senelerini vermiş kişiler tarafından bile uygulanmıyor oncelikle calıstıracagın bolgeyi gunlere ayır mesela kol calısacak isen biceps ve triceps aynı gun calıs ertesi gun kanat ve gogus yap daha verimli olur ayrıyetten kol için 21s dedigimiz bir calısma yontemi var; 7 kere yarıya kadar 7 kere yarıdan baslayıp yukarıya ve 7 kere de asagıdan yukarıya... bu calısma bizzat Ronnie Coleman tarafından uygulanıyor dusuk agırlıklar ile senin işini gorur ..
    Benim tavsiye edecegim program;
    3 set 14-12-10 ÖN VE ARKA KOL
    4 set 14-12-10 GOGUS VE KANAT
    4 set 50-50-50 Alt ve Ust Karın
    3 set 20-15-10 Bacak
    İlk basladıgım zamanlar yasım 16 idi ve bu program ile baslamıstım 2 ay gibi bir surede ciddi şekilde gelişme gordum.. bu arada kardiyoyu antrenmandan sonra yap once yaparsan yorulursun ve kas+sudan kaybedersin saglıcakla kal;)

6. James0

James0 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yorumlar için teşekkürler.Önerilerinizi dikkate alıcam

Sayfayı Paylaş