Programıma bakar mısınız?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Episode13 tarafından 25 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Episode13

Episode13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 18 boy 1.80 kilo 64..

8 dk ısınmak için elip bisiklet resimdekinin çok daha gelişmişi var gittiğim yerde kocaman bir alet

Daha sonra Bench press makinesi var demir çubuk var 4 kiloya takıp kaldırıyorum kaldırmak için tuttuğum kolların yükseklik ayarı var ve en alçakta şuan zorda yani..
    3x8 yapıyorum bench press

Daha sonra pull down (ön+arka) 2x8 4 kilo
    Pull ower (açış) 2x8 4 kilo
    Google'a pull ower yazınca tek bir dambılı yatarak adam elleriyle kafasının üstüne doğru götürüyor ama ben bu hareketi yapmıyorum hoca yanlış mı yazdı bilmiyorum ama ben anlatacağım hareketi yapıyorum adı nedir?
    Ayakta sağ elime 3 kiloluk dambılı alıp dizimde tutuyorum sol elimi arkama belime koyuyorum göğsümü kafamı biraz öne eğip dambılı kafamın üzerine kaldırabildiğim en yükseğe kaldırıyorum.
    Leg curl (ayak ön arka) 2x10 2 kilo
    Dumbell flying 2x8 3 kiloluk döküm dambıl

Bu hareketin adı ne bilmiyorum sağ kol sol kol 2x10 yapıyorum 3 kilo ile

Hoca bu programı yazdı ve arkadaşlar şunu söyleyeyim sportif birisi değilimdir hep zayıf muamelesi gördüm bilgisayarın başındayım hep arada ayda 1 halı saha maçı yapıyoruz yapmıyoruz bile omuzlarım düşüktü vs kollarım zayıf güçsüz bir tipim yani program az diyenler olacaktır belki o yüzden söyleyeyim dedim sizce nasıl program hocanın yazdıkları iyi mi?

3 aylık yazıldım yazın çalışacağım çünkü çalışmasaydım devam ederim ama yapacak bir şey yok..

Başladığımda 64 kiloydum hala 64 üm bu ilk 45 günlük program dedi neredeyse 1 ay bitti ama ben 1 kilo bile alamadım bana 4 kilo alacaksın dedi.

Alamamamın nedeni ise aksatıyorum düzenli gitmiyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar :eek:

2. Enigma

Enigma Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bu hocanın verdiği programda yazdığın kadarıyla triceps hareketi yok. Bench pressten triceps için ne kaparsan onunla kalıcak gibi duruyor, ayrıca göğüs ve sırt tek hareket yapıp araya bacak ve biceps hareketi koymuş en sonda yine göğüs, sırt. Kan bir yukarı pompalanıyor bir aşağı sonra yine yukarı...Olmamış.
    Forumda Flexor un yazdığı yeni başlayanlar için programlar var onlardan faydalanırsan iyi olur.

3. Episode13

Episode13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-buildinge-yeni-ba-layanlar-t4738.html

Bu konumu arkadaşım?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:44 ----------

Arkadaşım programı beğendim fakat ben 3 aylık yazıldım ve 26 sında yazıldım yarın 1 ayım dolmuş olacak kaldı 2 ay bu programa geçeyim mi?

Linkteki...

4. Episode13

Episode13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yardım eder misiniz?

Bu arada enigma arkadaş elip bisiklette 8 dakika çok dedi ben kilo almaya gidiyorum ama hala 1 kilo alamadım 1 ayda..

Elip bisiklette 8 dk ısınıyorum zorluk seviyesi 3 ve ekranda 65 kalori yaktığımı söylüyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:26 ----------

Neden kimse yardımcı olmuyor

5. PeRTH

PeRTH Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben hocanın yanlış yaptığına inanıyorum . Bikere dumbell flys ısınma programında olmazdı bnm bildiğim . Ön kol çalışması arka kol çalışması hiç yok . Bu programla bence 1 ayın heba olur gibi me geliyor. Birde programın bu sırada mı yoksa başka sırada mı ? Hareketlerin sırasıda önemli bir faktör . ABirde bu hareketi bilmiyorum demişsino hareketin adı testere :)

6. Episode13

Episode13 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kağıtta yazanları direk yazayım arkadaşım sana üstten alta..

8 Dakika elip bisiklet (level 3)
    Bench press 3x8 4 kilo
    Pull down (Ön+arka) 2x8
    Pull ower (açış) 2x8
    Leg curl (ayak ön arka) 2x10
    Dumbell flying 2x8

Dumbell ile yapılan hareketler de kullandığım dumbell 3 kilo.

Kağıdın arkasına haftada 4 gün en fazla 5 gün 2 günde yüzme yazdı bu arada.

Çarşamba cuma cumartesi pazar fitness

pazartesi salı yüzme 1 günde dinlenme dedi.

Sayfayı Paylaş