Programım yeterli mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Sleepless tarafından 9 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Sleepless

Sleepless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim sizlere bir sorum olacak vücut geliştirmeye yeni başladım ve 17 yaşındayim (yaklaşık 3 hafta oluyor) Salondaki hocam yeni baslayanlar için kullanılan programı bana verdi ama çoğu zaman yeterli olmadığını düşünüyorum örneğin programda göğüs için en gerekli hareketlerden bench press yok adını unuttuğum bir hareket vardı göğüs için dumbell ile yapılıyordu yatarak o da yok ki bunları yapanları hep görüyorum zorlanacagimi düşünmüyorum sizce programda chest press yerine bench press koyup birkaç hareket eklesem bu gelişimi nasıl etkiler?

2. THEFİTMAN

THEFİTMAN Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANTALYA
    Kardeşim şimdilik sakatlanma yı önlemek için makinrler ile çalış 1 ay sonra serbest e geçersin

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Sleepless

Sleepless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap için teşekkürler bir sorum daha olacak. Göğüs Kası yapmayı kafaya taktim en çok o bölgeye yoğunlaşmak istiyorum. Kol ve bacak günlerinde de göğüs çalışsam bir zararı olur mu ya da ne gibi bir etkisi olur ?

4. THEFİTMAN

THEFİTMAN Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ANTALYA
    Tabiki olur sen bence şimdi salonu tozu kenara at önce bir forumu araştır her konuyu oku öyle başla ki daha iyi gelişesin

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş