Programım Doğrumu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve rockallen tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Spora Yeni Başladım (2. Ayımdayım ) Yaş :15 Kilo : 75 Boy : 1.77 Aşırı Yağlı Biri Değilim Ama Amacım Yaza Kadar Fit Bir Görünüm Kazanmak Haftanın 6 Günü Fitnesse Gidiorum .

Yaptığım Hareketler : Yarım Saat Koşu , Yarım Saat Bisiklet , 3 Set 20 Tekrar Mekik , 3 Set 15 Tekrar 25 Kilo Bench Press , 3 Set 15 Tekrar 20 Kilo Butterfly , 3 Set 15 Tekrar 10 Kilo Omuz ( Yanlara Doğru Açma ) , 3 Set 20 Tekrar 30 kilo Pull Down (Sırt ) , 3 Set 15 Tekrar 30 Kilo Push Down ( Arka Kol ) , 3 Set 15 Tekrar 20 Kilo Ön Kol , 3 Set 15 Tekrar 20 Kilo Ön Bacak , 3 Set 15 Tekrar 15 Kilo Arka Bacak Yapıyorum.

Hergün Tüm Kasları Çalıştırıyorum Öncesindede Cardio Yapıorum Beslenmeme Çok Dikkat Ediorum Özellikle Şekerli Ve Tatlı Olan Şeylerden Uzak Duruyorum . Sizce Bu Programım Doğrumu ?

2. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    2.aydan sonra bölgesel çalışmaya geçmelisiniz. Şu anki uygulamanız kaslarınızı ileri götürmez; sadece açar. Sitede birçok bölgesel program tartışıldı. Kendi düşündüğünüz programı buraya tekrar yazarsanız yorumlayabiliriz.

3. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Teşekkürler yiğitcan yorumun için hocamla konuştum haftaya pazartesi 2. Ayım Doluo Bana Bir Program Çıkarıcak Sizle Burda Paylaşıcam ...

4. Excilius

Excilius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Isparta
    Yiğitcan ın Tespiti iyi Söyleyecek Bir Sey yok :)

Sayfayı Paylaş