Programım İçin Tavsiyeleriniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ÖMER KALE tarafından 1 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ÖMER KALE

ÖMER KALE Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar herkese merhaba ben 1.67 boy yas 25 evde 120 kilodan kendi cabalarimla subatta basladigim sporla 88 kiloya indim fakat hem cardio hemde body calisiyorum calisma programım soyle:
    1. öğlen 12 de 45 dakika kosu bandinda 3 dakika tempolu yuruyus ve 2 dakika kosu sonrasi dambil hareketleri + gogus yayi
    2. saat ucte 400 mekik isim vermek dogru olurmu bilmiyorum revoflex ile sadece karin kasi ve dambil hareketleri + gogus yayi
    3. aksam 8 de 45 dakika kosu yine 3 dakika yuruyus ve 2 dakika kosu ve dambil hareketleri + gogus yayi
    4. yatmadan once de yine 400 mekik ve dambil hareketlerim vardi biraktim
    • dambil hareketleri ve yay her spor bitimine ayri ayri her hareket icin 15 ve gunde 3 set yapmis oluyorum toplamda her hareket icin
    • beslenmeme dikkat edemiyorum diyet yapiyorum simdiler protein tozu aldim benim sorum su arkadaslar tavsiyeleriniz nedir hala kilolu duruyorum kasta yapmaya calisiyorum vucudum sekilsiz durarmi neyapmaliyim ve ben her gun calisiyorum ara vermeden yaptigim spor yanlis mi ?

Sayfayı Paylaş