profesyonel boksor olmak istiyorum yardim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tonymont14 tarafından 23 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tonymont14

tonymont14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yasim suan 16 profesyonel olarak basketbolcuyum 1.95 boyum. Cok guclu bir fizigim var el ayak kordinasyonum iyi cabuk ve hizliyim. Kulac uzunlugum 202 cm. Maddi durumumuzda iyi o acidan sikinti yasamam. Sizce suan baslasam bir seyler basarabilirmiyim. Fikri olan varsa yazabilir. Pro boksor olmak istiyorum gormeyenler icin

2. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    pro boksor olmak nedir ya 3 tane yumruk sallasan yorulacaksın :) öyle kolay değil o işler öncelikle bi spor salonuna yazıl amatör olarak 3-5 sene harca bakalım bu ne acele ?

3. AmadeusMozart

AmadeusMozart Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Verdiğin bilgilerle, ne olucağını söylemek mümkün değil medyum değiliz biz, bir salona yazılıp. Kabiliyetini öğrenmen lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. serkanhector

serkanhector Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    23
    olma canım kardeşim neden türkiyemizde profesyonel boks yok burnun kırılır beyin hücrelerin ölür

5. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar siz bu foruma dalga geçmeyemi bilgi paylaşımınamı giriyorsunuz anlamadım gidin başka yerde eğlenin. Prof olarak kickbox cu olmak kolay birsey degil ozellikle senin boyunda agir sikletler diğerlerinden farklıdır özel ve uzun bir eğitimleri olur çünki o boyda çeviklik değil güç önemlidir sen 1,95 rakip 1,95 zaten yumruklarin %80 i isabetli olur hani flimlerdeki gibi alttan gecim usttwn cikim fln yapamazsin o boyla guclu olan kazanir o nedenle profluk icin en az 4 5 senelik egitilmen gerekie bu isi bilen birince fizigim iyi diye dusunme surekli gelismen gerekiyor cunki senin boyundaki proflar genelde 120 kg civari oluyor ve tek yumrukta kafatasini parcalayabilicek gucde oluyor bu yastan sonra seni cok ugrastirir yani bence basket hayatina devam et :D

6. TheUbereem

TheUbereem Üye

Beğenileri:
    204
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    isviçre
    Merhabalar ben eskiden amatör klubüne gittim orda bile çok sert.
    Hem önce bir amatör boksör ol yarismalari kazan, sonra bakarsin profesyonel olabilir miyim diye.

Sayfayı Paylaş