PowerMAN

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mudkicker tarafından 8 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. LongLongBow

LongLongBow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamdır cok teşekkür ediyorum.zaten alacagım ürününde powerman degil powerstar oldugunu ögrendim :) sonuc olarak daha mantıklı bir hamleyi bilmeden yapmış oldum.cevapları icin herkese teşekkürler

2. goreality

goreality Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 2 haftadır FIG - Amino Anabol 6000 kullanıyorum. 600 tablet ve 100 YTL ye aldım. Kendi sitelerinde 13,5 Euro yazıyor. Varsa tanıdığı olanlar almanyada falan oradan getirtsinler. Zira WHEY, WEIDER ürünleri de türkiye nin 10 da 1 fiyatına.

PowerMan, FIG, PMX, PURE WOMAN, PERMARE ve WATERBOOST hepsi HECH menşeili ürünler. Yan etkisini görmedim. Tavsiye edebilirim.

Ayrıntılı bilgi için;
    http://www.hech.com

3. tuach

tuach Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar bende hech tarafından üretilen POWER MAN amino 5100 we l-carnitin lıquid kullanıyorum ama bi zararını göremedim. ayrıca bu ürünü kendi elimle bulgaristandan aldım:). bulgaristanda sahte ürün üretilmesi çok zor özellikle avrupabirliğine girdiğinden beri. powerman ürünlerinin üzerinde MAN yazısının tam altında yuvarlak parlak bi bandrol bulunur. onuda yaparlar gerçi sahte üretüm yapanlar ama kutunun kapağını açarken ilkkez açıldığını anlamanız için koyulan önlemler vardır. ayrıca ürünü sadece bu tür ek besin satan yerlerden alırsanız riski en aza indirmiş olursunuz.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sayfayı Paylaş