PowerMAN

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mudkicker tarafından 8 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Myostatin

Myostatin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör-dieyetisyen
    Yer:
    frankfurt
    Arkadaslar bu konu coook önemli bu konuyla ilgili ben yakın zamanda güzel bir destan yazıcam artı belgeler cevircem bakın bakalım ne iyi ne kötü ne dogru ne yanlı
    ama sunu demeden de gecemeyecem arkadasım sen bunları kulanmaya basladında bir hafta icinde kırmızı sarı siyah renkele girmissin sen dünyanın en agısdan alınan toxiid madesini alsan dahi bir hafta da bu renklere girememisin ( anapolon )
    hepinize sevgiler saygılar ama yazıları biraz daha dikatli yazsak daha faydalı olur bence bu forum icin

2. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    PowerMAN'in sahte olduğuna inanmıyorum açıkcası. Üstelik vücut geliştirme ve suplementlerden hiçbişey anlamayan polislerin sözüyle kimseyi yargılamamak gerek. O yakalanan adam oldukça güvenilir biriydi. Şampiyonların birçoğunun oradan suplement ve steroid aldığını biliyorum ben. Orada ortaya çıkan sadece underground lab idi.. Bu yüzden sahte denildi...

Budurumda Moonlight Pharma yada British Dragonda sahte üretim yapıyor denebilir dimi?

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Merak ettim Hangi Underground labti bu bahsettigin Lab ?

4. motorhead

motorhead Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ekonomist
    Yer:
    istanbul
    ben kullandım ve kullanıyorum... şimdiye kadar herhangibir yan etkisini yaşamadım. Ama türkiye den almadığımı da belirtmeliyim.

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    RED DROGON tabiki ingiliz markası ancak bu üretiliyordu doyduğum kadarıyla

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    power man sahteydi arkadaslar.nedenine gelince bende adamlarla dıyaloga gecmıstım ve bana verdıklerı fıyat almanyadakı uretıcısının sattıgından daha dusuktu.bu urunu pazarlayan kişiler 2 yada 3 buyuk ortak.bırtanesı haberlerde yazıldıgı gıbı tutuklandı fakat tahlıye oldugunu dusunuyorum.çunki gecenlerde bır arkadasımızla ırtıbata geçmiş tekrardan.ben orjınal olanından zamanında aldım.hiçbir yan etkısını gormedım.urun ultımate amıno 1500 ile muadıl.diğer urunlerını kullanmadım fakat alısverişte bulundugum bır şirket yakında ithalatı baslıyor dedı.hatta sitelerınde simdiden reklam afişleri yapışmış.fiyatlar hard line seviyesınde olacakmış.firma merkezi ankarada.diğer illerdede bayileri var.

7. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet ankarada birisi almış türkiye mümessilliği yaklaşık 4 veya 5 ay oldu hala bekliyor nedenini anlamadım hatta almanyadan firma sahibi tr ye geldi gitti davteli olarak bundanda haberim var ve gerçekler

8. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    PowerMAN 'in sahte olduğunu İDDA edenler direk Hech Sports'u arayarak sorabilirler... O sahte sattığı söylenen kişinin ismini vererek.
    Buyrun buda numarasi.. Almanca bilen birileri vardır illa.
    +49(0)30 2345 6699

Çoğu kişiden fazla HECH ürünü gördüm. Ama hiç sahteye raslamadim Türkiye de...

Ayrıca evet ankarada biri almış distribütörlüğü. Sanırım hala izinlerle vs. uğraşıyorlar.

9. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    arkadaşlar bende 1 kutu powerman kullanmıştım. omuz başımda çıkan sivilceler ve ağızımdan çıkan yaralar dışında (bu durumlar bu ürünü kullandığım günlerde olduğu için ve piyasada sahtesinin çok fazla olduğunu bildiğim için powerman la alakalı gibi geldi bana) hiçbir etki göremedim. ürünü salondan almıştım ve sanırım bulgaristan dan gelmişti. artık başka bir amino asit kullanıyorum, gelişmeden memnunum. ne sivilce var ne de ağız yarası.

10. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    arkdaşlar bana almanyadan sürekli PowerMAN ürünleri geliyor sizin dediğiniz gibi hiçbir yan etkisi flan yok büyük ihtimalle sizin aldıklarınız sahte zaten PowerMAN almanyada üretiliyo ve ben gerçekten çok memnunum özellikle amino likit ve amino 5100 den 2-3 paket kullandım ve sonuçları gerçekten çok etkileyici boş mideyle bile antrenmana çıktığımda farkını hissediyorsunuz ve fiyatıda almanyaya göre bile çok uygun kimbilir sahtesinin içine ne koyuyolardır ki sivilce ve karaciğer bozulması yapıyo

saygılar...

11. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    selam neo, amino 5100 - 325 tablet in almanya daki fiyatı sanırım 19 £ civarında. aslında akrabamda var orada. ama yine gümrük sorunu ve kargo bedeli uçuracak gerçek fiyatını.

sen gümrük sorununu ve kargo maliyetini nasıl hallediyorsun?

12. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    almanyada iki teyzem var her gelişlerinde birer birer getiriyorlar birden fazla ürün getirdiğinde sorun çıkıyor zaten sürekli gidip geldikleri için birer birer elime geliyor oyuzden şanslıyım sanırım

powerman Almanyada ve diğer ülkerlerde özellikle powerliftingçiler tarafından çok rağbet görüyo çünkü gerçekten işe yarıyo

saygılar

13. LongLongBow

LongLongBow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki arkadaşlar o kadar konusulmuş powerManın sahte olup olmadıgı.fakat kimse sahtesi ile gerçegini nasıl ayırt ederiz ondan bahsetmemiş?hiç mi bandrol yada buna benzer orjinalini gerçeginden ayrıcak bir detay yoktur?cünkü bu üründen alabilirim ve bilmek istiyorum sahte olup olmadıgını o kadar para verecegim.

14. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    saygıdeğer arkadaşım PowerMan türkiyeye giriş yaptı yapacak artık PowerMan urunlerini sahtemi gerçekmi diye araştırmanıza gerek yok çünkü çok güvenilir bir firma tarafından (isim vermek istemiyorum) ithalatı gerçekleştirildi (internet sitelerinde gördüm) piyasaya çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum çünkü ben Powerman kullandım ve sitelerinde de gördüğüm kadarıyla Avena Sativa ürünü de girmiş işte bu çok manyak bişi Tribulus gibi teststeronu artırıyor hatta tribulusla birlikte kullanılırsa bilemiyorum artık neler olucak fiyatlarıda hardline a göre ucuz olucakmış sanırım (inanamıyorum valla :D :p ) :D gelsin bakalım gelsiiiin :p

15. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Ooo arkadaslar! bu konuya gelince yazacagim cok seyler var. Powermanin icini disini biliyorum. Almanyada süper kaliteli supplement degil ama sahte felanda degil. Türkiyedeki powerman olaylarini da cok duydum. Adam ankaradan almis felan olaylari ve daha ucuza satiyor. Adam daha ucuza satabilir. Cünkü powerman fabrikasindan sen %50 ucuza aliyorsun. Mesela 20 Euroya satilan powerman ürününü sen 10 euroya alirsan ve 16 euroya satarsan burda ne sahtelik var ki? adam sadece kendi karindan düsmüs oluyor.
    Su mike lee olayini zaten bütün avrupa duydu :lol:
    Powerman ucuz ve etkisini gösteren ama sahte olmayan supplement. Buna ragmen ben kendim kullanmiyorum cünkü daha kaliteli ve iyi supplementler var. Maddi sikintisi olanlar alabilirler. Özellikle Creatin tabletleri mükemmel etkili. Proteinlerin cok muhtesem islendigini düsünmedigim den dolayi Allstar ve digerlerin proteinlerini seciyorum.

Emrah arkadas karaciger sorunu yasamis. Aminolar karacigeri tamir edebilir ama nasil bozsun karacigeri? Ha mesela söyle bozabilir . Fabrikada üretim yerinde hidrolize edilirken temiz ve toksinden arinmis bir sekilde yapilmassa iste sorun burda ortaya cikabilir.

16. freeozgur

freeozgur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    gelıcek gelıcek dıyolar bırcok urun ıcın bu soylenıyo ama gorunen okı ızlerı bıle yok valla artık gelsede bızde ekonomımızce bıseyler alsak nezaman cıkıcagı konusunda bılgısı olan varsa yazsın lutfen

17. LongLongBow

LongLongBow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevaplarınız icin cok teşekkür ederim spor salonundaki antrenorum aracılıgı ile alacagım ürünü internetten getirtmeye oturup araştırmayada pek keyfim yok o yüzden ürünün gercekligini bilebilirmiyim diye sormak istedim.madem türkiyeye giriş yapmış sizde pek rastlanmayacagını söylüyorsunuz bu olaylara şimdi icim rahat olarak alabilirim.teşekkür ederim.

18. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Eger internetten getirteceksen powerman yerine daha kaliteli ürünler var onlari al daha iyi olur.

19. LongLongBow

LongLongBow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha kaliteli ürünler derken?

20. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları: